Reklaminis skydelis

Paieška
Apsilankyk!

Nuorodos

MyPlan.lt - interneto ir TV tiekėjai

A. Guoga: „Šiandien pradedame naują „Lietuvos ryto“ klubo gyvavimo etapą“Naujasis Vilniaus „Lietuvos ryto“ komandos dalininkas Antanas Guoga socialiniame tinkle "Facebook" pasidžiaugė, jog gali prisidėti prie klubo atsigavimo ir pasmerkė Gedvydą Vainauską, kuris visame pasaulyje pagarsėjo rasistinių pareiškimų.

"Lengviausia padėti, kai sekasi. Tai ne man. Aš einu į pagalbą tada, kai sunkiausia. Daug nesvarstydamas ėmiausi padėti šalies rinktinei 2010 m. Nedvejojau, kai užvirė kraujas praradus gražų krepšinį šalies sostinėje. Skubiai ėmiausi veiksmų išbujojus rasistiniams pareiškimams ir jiems pasklidus po pasaulį. Rasizmui, netolerancija Lietuvoje ne vieta. Nei krepšinyje, nei bet kurioje srityje. Krepšinis yra Lietuvos širdis ir dvasia. Ir ji privalo būti ne tik ambicinga, bet ir tolerantiška bei pagarbi.

Šiandien pradedame naują klubo gyvavimo etapą. Sostinės krepšinio klubas yra vertas geros vadybos, šlovingų Europinių varžybų, vertas pagarbos ir Jūsų pasitikėjimo. Dirbau su krepšinio rinktine kelis metus, išnaudosiu šią patirti dabar Vilniuje. Mieste, kurį myliu ir kuriame gyvenu. To, tikiu, pasieksime visi kartu su aistringais sirgaliais ir realios konkurencijos su Lietuvos ryto klubu varžybų aikštelėje išsiilgusiais savais ir europiniais klubais", - rašė A. Guoga.

Primename, jog naujo veido klubui buvo pradėta ieškoti po to, kai Vainauskas viešai pasisakė apie juodaodžius žaidėjus komandoje bei sukėlė neregėtą rasizmo skandalą.

„Daugiau trijų juodaodžių krepšininkų komandoje negali būti. Atsitiko taip, kad treneris Tomas Pačėsas mėgsta žaisti su juodaodžiais žaidėjais, juos treniruoti, auklėti. Mūsų komandoje atsirado keturi juodaodžiai, jie susibūrė į gaują. Negalima. Maksimaliai gali būti tik du juodaodžiai žaidėjai. Per 23-ejų metų darbo patirtį aš galiu tai pasakyti. Daugiau negali būti ir visos komandos neturi daugiau dviejų juodaodžių žaidėjų“, – rėžė G. Vainauskas.alt


BasketZone.ltReklama

ReklamaReklama

Reklaminis skydelis

Reklama

Ieškome darbuotojų

Reklaminis skydelis

Reklama