Reklaminis skydelis

Niujorko viešuoju transportu keliavęs LeBronas papiktino bendrakeleivį (VIDEO)Siekdami sutaupyti laiko, LeBronas Jamesas ir kiti Klivlando „Cavaliers" žaidėjai pirmadienio rytą Niujorke keliavo neįprastu būdu – viešuoju transportu.

Nors tai tapo tikra atrakcija tiek pačioms NBA žvaigždėms, tiek ir kartu keliavusiems niujorkiečiams, vieną keleivį linksma krepšininkų kompanija, panašu, kiek papiktino.

L. Jamesui filmuojant vaizdo įrašą bei bendraujant su kolegomis, NBA žvaigždė nusprendė papokštauti ir nukreipė objektyvą į šalia sėdintį nepažįstamą keleivį.

„Nežinau šio vaikino, jis keliauja", – komentavo LeBronas.

Vis dėlto toks keturis kartus naudingiausio NBA žaidėjo dėmesys nepažįstamajam nepatiko. Netrukus jis pastūmė krepšininko laikomą kamerą nuo savęs ir pasakė: „Gal gali nefilmuoti?" (angl. Can you not?).Tokia reakcija taip pralinksmino vėliau įrašą pamačiusius internautus, kad būtent ši kelionės vieta tapo bene pagrindiniu „Cavs" žaidėjų kelionės metro linija akcentu. Visiems kilo klausimas: ar pasipiktinęs keleivis žinojo, kad šalia sėdėjo LeBronas Jamesas, Dwyane'as Wade'as ir kiti? O galbūt jis – tik eilinis, ramiai į darbą keliauti norintis ir nuo visko atsiribojantis niujorkietis?

Pasirodo, kad teisingas buvo pastarasis variantas.

Po to, kai keli draugai jam pranešė, kad jo reakcija į nukreiptą kamerą tapo interneto sensacija, Jamesas Michaelas Angelo nusprendė apie tai parašyti savo „Facebook" profilio paskyroje.

„Šį rytą buvau traukinyje, kai iš niekur išdygo ir traukinį užėmė būrys MILŽINIŠKŲ krepšininkų. Jie praktiškai mane prispaudė. Vyrukas, kuris sėdėjo šalia, vis mosavo alkūne šalia manęs, kol paprašiau, kad būtų atsargesnis. Vis dėlto iš elgesio supratau, kad jis nežadėjo atsiprašyti, o iš tiesų elgėsi kaip mulkis. O tuomet nusprendė įtraukti mane į savo vaizdo įrašą. Taigi, jei norite žinoti, ar LeBronas Jamesas yra mulkis, šį rytą taip, jis juo buvo. Ir aš vis dar neišgėriau savo kavos", – pasakojo niujorkietis.Kaip vėliau paaiškėjo, J. M. Angelo yra nekilnojamojo turto agentas, o taip pat užsiima ir komedianto veikla. Bendraudamas su „USA Today" žurnalistu jis pripažino, kad vietoj krepšinio mieliau rinktųsi tenisą, o vyšninės ir auksinės spalvų sportiniais kostiumais vilkinčius „Cavs" žaidėjus iš pradžių palaikė koledžo ekipa.

„Tie vyrukai įsibrovė į traukinį ir ėmė man panosėje švaistytis alkūnėmis. Aš tuo metu dar net nebuvau užbaigęs savo latte kavos ir tikrai nebuvau nusiteikęs filmuotis. Be to, metro traukiniuose labai prastas apšvietimas", – juokavo J. M. Angelo.

Panašu, kad galiausiai niujorkietis dėl šios situacijos sugebėjo išspausti šypseną, taip pat pabandė išpopuliarinti grotažymę #canyounot.

O interviu jis pabaigė dar vienu juokeliu.

„Nežinojau, kas tas LeBronas Jamesas, kadangi nežiūriu amerikietiškojo futbolo", – juokavo J. M. Angelo.

„Cavaliers" krepšininkai itin neįprastą kelionės būdą pasirinko po rytinės treniruotės. Pasak LeBrono, autobusu iki viešbučio jie būtų važiavę 45 minutes, tuo tarpu kelionė traukiniu truko vos 6 min.

Vakare Niujorko „Madison Square Garden" arenoje „kavalieriai" po dramatiškos ir emocingos kovos 104:101 palaužė vietos „Knicks" ekipą.alt
Alfa.ltReklamaReklama

Reklaminis skydelis

Reklama

Ieškome darbuotojų

Reklaminis skydelis

Reklama