Reklaminis skydelis

Aiški pirmųjų Lietuvos rinktinės varžovų atrankoje sudėtisPo 10 dienų su Lietuvos vyrų krepšinio rinktine atrankos į pasaulio čempionatą varžybas pradėsiančio Kosovo treneris Bradas Greenbergas paskelbė penkiolikos kandidatų sąrašą atstovauti rinktinę.

Jame - mažai girdėtų žaidėjų, o bene žinomiausiu turėtų būti laikomas Dardanas Beriša. Šis krepšininkas yra lenkas, tačiau dėl savo šaknų Kosove yra gavęs ir šios šalies pilietybę. Anksčiau jis atstovavo Lenkijos rinktinei, kadangi Kosovo oficialiame krepšinio žemėlapyje tiesiog nebuvo. Su lenkais D. Berisha žaidė ir 2011 metų Europos čempionate Lietuvoje.

Rungtynės tarp Lietuvos ir Kosovo pastarojoje šalyje įvyks lapkričio 24-ą dieną. Po dviejų dienų Klaipėdoje lietuviams iššūkį mes lenkai.

Kosovo rinktinės kandidatai: Dardanas Beriša, Scottas Bamforthas, Erginas Grosha, Arti Hajdari, Shawnas Jonesas, Erjonas Kastrati, Leonardas Mekajus, Gezimas Morina, Fisnikas Rugova, Granitas Rugova, Lisas Shoshi, Albanas Veseli, Samiras Zekiqi, Urimas Zenelajus.altAlfa.ltReklamaReklama

Reklaminis skydelis

Reklama

Ieškome darbuotojų

Reklaminis skydelis

Reklama