Reklaminis skydelis

E. Kanteris rėžė L. Jamesui: „Nesvarbu, ar tu save vadini karaliumi, karaliene ar princese“Praėjusią naktį įvyko rungtynės tarp Klivlando „Cavaliers“ ir Niujorko „Knicks“ komandų, kuriose užfiksuotas konfliktas tarp Eneso Kanterio ir LeBrono Jameso.

Pirmame kėlinyje po dėjimo grįždamas į gynybą L. Jamesas apsistumdė su „Knicks“ naujoku Franku Ntilikina. Netrukus ginti jaunojo prancūzo atbėgo ir jo komandos draugas turkas Enesas Kanteris, o po trumpo apsižodžiavimo su „karaliumi“ du galingi vyrai trumpam buvo ir susikibę. Galiausiai, komandos draugų ir arbitrų pagalba konfliktas buvo numalšintas.

Tiek LeBronas, tiek E. Kanteris už šį epizodą užsidirbo technines pražangas. Vis dėlto panašu, kad konfliktas turėjo gerokai gilesnes šaknis, nei galima būtų pagalvoti.

Dar savaitgalį po rungtynių su Dalaso „Mavericks“ varžovų naujoku Dennisu Smithu jaunesniuoju susižavėjęs LeBronas tėškė, kad šis turėtų žaisti „Knicks“. Taip netiesiogiai jis įkando tiek Niujorko klubui, tiek ir F. Ntilikinai, kuris buvo pašauktas 8-uoju numeriu – vienu aukščiau nei D. Smithas.Po tokio „Cavaliers“ lyderio pareiškimo jo ginti stojo tiek „Knicks“ žvaigždė Kristapas Porzingis, tiek tas pats E. Kanteris, pareiškę, kad nekeistų prancūzų įžaidėjo į nieką kitą.

Po mačo E. Kanteris įgėlė vienai ryškiausių lygos žvaigždžių.

„Man nesvarbu, kas tu esi ir kaip tu save vadini – karaliumi, karaliene ar princese. Man nesvarbu, kas tu toks – mes kovosime, ir niekas atvykęs į Niujorką neturi teisės provokuoti ir išsidirbinėti“, – kalbėjo „Knicks“ aukštaūgis.

Tuo tarpu L. Jamesas pasijuokė iš tokio varžovo komentaro.

„Aš – karalius, mano žmona – karalienė, o dukra – princesė, tai turime visus 3“, – pareiškė L. Jamesas.

„Kanteris visada turi ką pasakyti, nes jis tik kalba ir kalba. Tikrai nežinau, kad blogai su juo. Mes laimėjome ir viskas. Dabar nematau jokio incidento ir neturiu apie tai ką pasakyti. Daugiau neketinu minėti to vyruko vardo ir tiek“, – teigė L. Jamesas.

altBasketZone.ltReklamaReklama

Reklaminis skydelis

Reklama

Ieškome darbuotojų

Reklaminis skydelis

Reklama