Reklaminis skydelis

K. Durantas: „Vien dėl to, kad priėmiau tokį sprendimą tapau kekše?“Praėjo daugiau kaip metai po Kevino Duranto perėjimo iš „Thunder" į „Warriors" komandą. Tačiau nepasitenkinimas ir pastovūs priekaištai NBA krepšininkui plūsta iki šiol.

Praėjusį sezoną kartu su savo naująją komanda NBA titulą iškovojęs K. Durantas nusprendė išsakyti savo nuomonę apie „Thunder" sirgalius, kurie šiuo metu jį niekina.

„Aš irgi esu žmogus, turiu jausmus ir pasirinkimo galimybę. Jeigu sulauksiu piktų nuomonių, įžeidimų, aš turiu teisę netylėti ir atsakyti tuo pačiu. Dar neseniai mane tie žmonės garbino, nes žaidžiau jų komandoje ir tą dariau sėkmingai. Su komanda nukeliavome iki atkrintamųjų, dažnai mūsų rungtynes rodė per nacionalinę televiziją ir žmonėms tai patiko" - pasidalino prisiminimais „Thunder" komandoje K. Durantas.„Viskas pasikeitė kai nusprendžiau priimti sau palankų sprendimą. Nebuvo nieko blogo, kol gyniau „Thunder" garbę. Vėliau nusprendžiau pereiti į kitą karjeros etapą, priimti naują sprendimą ir dėl to aš patapau kekše? Absurdas. Nelengva suvokti, kai žmonės, kurie mane gerbė, palaikė ir džiaugėsi staiga ėmė nekęsti ir šmeižti" - piktinosi „Warriors" puolėjas.

„Dauguma „Thunder" klube likusių žmonių man iki šiol reiškia daug. Man nesvarbu ar jie pyksta ant manęs, ar jie kalba su manimi. Jie visada liks mano širdyje. Daugelis vis dar pyksta, tačiau tikiuosi, kad laikui bėgant viskas pasimirš.

„Esu tikras, kad jeigu gulėčiau mirties patale, Samas Presti ir Russellas Westbrokas ateitų manęs aplankyti" - mintis reiškė K. Durantas.

altBasketZone.ltReklamaReklama

Reklaminis skydelis

Reklama

Ieškome darbuotojų

Reklaminis skydelis

Reklama