Reklaminis skydelis

Paieška
Apsilankyk!

Nuorodos

MyPlan.lt - interneto ir TV tiekėjai

A. Butkevičius: negaliu sulaukti, kol apsivilksiu marškinėlius su užrašu „Lietuva“Trigubą dublį surinkęs ir naudingiausiu praėjusios savaitės FIBA Čempionų lygos žaidėju tapęs Arnas Butkevičius duodamas interviu lygos svetainei džiaugėsi sėkmingu Klaipėdos „Neptūno" žaidimu ir „išprotėjusiais" šio miesto sirgaliais.Penkias pergales per šešerias rungtynes iškovojusi uostamiesčio ekipa pirmauja savo grupėje, o taip pat yra viena efektyviausių komandų pirmenybėse.

„Gerai pradėjome sezoną tik Čempionų lygoje, tiek LKL. Tačiau manau, kad turime vis dar turime pakankamai vietos tobulėjimui, ypač kai žaidžiame išvykoje. Kol kas dar sunku kalbėti apie tikslus, bet esame tylūs ir norime, kad rezultatai kalbėtų už mus", – aiškino A. Butkevičius.

Kazio Maksvyčio treniruojamas „Neptūnas" garsėja kaip uraganinį puolimą organizuojanti komanda. Pavyzdžiui, prieš kelias savaites, Klaipėdoje „Gaziantep" komandai jis atseikėjo net 114 taškų.

„Viskas prasideda nuo geros gynybos. Jeigu žaidžiame agresyviai, priverčiame oponentus atlikti neparuoštus metimus arba daryti klaidas, kas priveda prie greitų atakų ir lengvų mūsų taškų", – gynybos reikšmę puolimui išskyrė „Neptūno" lyderis. – „Žinoma, turime gerų metikų, kurie sėkmės atveju yra sunkiai sustabdomi."

Puolėjui žaidimas „Neptūne" yra ypatingas dar ir dėl to, kad būtent Klaipėda yra jo gimtasis miestas. A. Butkevičius itin džiaugiasi galimybe žaisti prieš vietinius sirgalius.

„Esu labai laimingas ir palaimintas, kad galiu žaisti savo gimtajame mieste, savo tėvų, draugų ir fanų akivaizdoje. Tai jausmas, kurį per savo karjerą gali patirti ne visi žaidėjai. Kas tai daro dar labiau ypatinga, kad žmonės Klaipėdoje yra pamišę dėl krepšinio ir atmosfera, kurią jie sukuria, yra tiesiog „beprotiška", – sakė A. Butkevičius.

Šiuo metu „Neptūno" žaidėjas kartu su kitais Lietuvos rinktinės kandidatais ruošiasi atrankos į pasaulio krepšinio čempionatą kovoms. Jam tai – pirmasis šansas užsivilkti vyrų rinktinės marškinėlius.

„Labai džiaugiuosi galėdamas žaisti nacionalinėje komandoje. Tai – kiekvieno lietuvio svajonė, dėl kurios man didelė garbė ir atsakomybė. Negaliu sulaukti, kol apsivilksiu tuos marškinėlius su užrašu „Lietuva" ant krūtinės", – galimybe atstovauti Lietuvai džiaugėsi krepšininkas.

Geriausią karjeros sezoną kol kas žaidžiantis puolėjas kalbėdamas apie ateities tikslus skambiais pasisakymais nesišvaistė – jam svarbiausia išlikti sveikam.

„Žiūrėdamas į ateitį, tik noriu išlikti sveikas ir daryti tai, ką sugebu geriausiai. Noriu tiesiog žaisti ir jausti malonumą", – sakė A. Butkevičius.

alt


Alfa.ltReklama

ReklamaReklama

Reklaminis skydelis

Reklama

Ieškome darbuotojų

Reklaminis skydelis

Reklama