Reklaminis skydelis

Paieška
Apsilankyk!

Nuorodos

MyPlan.lt - interneto ir TV tiekėjai

L. Ballas: „Tikiuosi, kad kitąmet žaisiu su Lonzo „Lakers“ gretose“Praėjusią savaitę į Lietuvą atvykę broliai Ballai apsipranta Prienų-Birštono „Vytauto“ komandoje. 19-metis LiAngelo Ballas davė išskirtinį interviu Birštone JAV sporto gigantui ESPN.Jis atskleidė, kad nori įrodyti savo vertę, papasakojo apie sutikimą Lietuvoje, komunikaciją klube, bendravimą su Lonzo ir savo ateitį.

„Buvau nustebęs, kaip mus sutiko Vilniuje, nes tikėjausi, kad bus tik kelios kameros, o čia jų buvo daugybė. Oras Lietuvoje yra puikus ir nėra taip šaltą, kaip kalbama. Kol kas viskas gerai.

Šiuo metu mano tikslas yra žaisti ir nėra svarbu, kokio amžiaus bus varžovai. Europoje vyrauja kietas krepšinis, tad turiu būti viskam pasiruošęs. Džiaugiuosi, kad mano komandos draugai gan gerai bendrauja angliškai, o komunikacija yra puiki.Su broliu Lonzo susirašom žinutėmis, tačiau tiek jis, tiek mes esame užsiėmę. Artimiausiu metu tikiuos susisiekti vaizdo skambučio pagalba.

Kalbant apie savo ateitį. Po metų save matau NBA lygoje. Tikiuosi, kad kitąmet žaisiu su Lonzo „Lakers“ gretose. Būtų puiku!“, - kalbėjo LiAngelo.altBasketZone.ltReklama

ReklamaReklama

Reklaminis skydelis

Reklama

Ieškome darbuotojų

Reklaminis skydelis

Reklama