Reklaminis skydelis

Ballų šou atgarsiai: ESPN įvertino brolius, tačiau tikrąja vakaro žvaigžde laiko vaikį iš Kauno (Lietuviui - žinutė iš „Celtics“)Praūžus pirmajam brolių Ballų debiutiniam mačui Prienuose vertinami šių krepšinio garsenybių pasirodymai, tačiau pro apžvalgininkų akis neprasprūdo ir „Vytauto“ klubo varžovų įžaidėjo fenomenalus pasirodymas.Jeffas Goodmanas, vienas geriausiai žinomų ESPN apžvalgininkų, susižavėjo 17-mečio kauniečių jaunimo ekipos gynėjo Roko Jokubaičio pasirodymu Prienuose.

Rokas susitikime pelnė net 31 tašką, puikiai įtraukė ekipos narius į žaidimą ir priimdavo kur kas racionalesnius sprendimus aikštėje nei pagrindinis jo konkurentas ir vakaro žvaigždė LaMelo Ballas.

„Žaviuosi šiuo vaikiu iš „Žalgirio“. Rokas Jokubaitis – puikūs įgūdžiai ir brandus žaidimas bei geri aikštėje priimami sprendimai. Mačiau jį besitreniruojantį vakar, o šiandien žaidžiantį. Jam tik 17 metų“, – susižavėjimo R. Jokubaičio žaidimu neslepia J. Goodmanas.Tiesa, apžvalgininkas neslėpė pagyrų ir L. Ballui, kuris buvo giriamas už gerą aikštės matymą ir neblogus perdavimo komandos draugams įgūdžius.

„Vienas dalykas, kuris krito į akis LaMelo pasirodyme, prasti metimai iš tolimo nuotolio ir sprendimai juos atliekant“, – savo analizę užbaigia J. Goodmanas.

Pagyrų jaunajam „Žalgirio“ atakų organizatoriui negailėjo ir kitas krepšinio apžvalgininkas Mike‘as Schmitzas.„Puikus žaidimo skaitymas ir technika. Vaikinas vis labiau tobulėja, kai tik tenka matyti jo žaidimą. Manau, kad tai vienas perspektyviausių ir talentingiausių Lietuvos augančių krepšininkų“, – pagyrų Rokui negaili apžvalgininkas.

R. Jokubaitį įvertino ir NBA ekipos Bostono „Celtics“ generalinis vadybininkas Danny Ainge’as.

„NBA Draft Prospects“, sekantis jaunuosius krepšinio talentus visame pasaulyje, „Twitter“ rašė: „Labai smagu stebėti Roką Jokubaitį. Puikus aikštės matymas, gali atakuoti. Ganėtinai stiprus ir turi ilgas rankas. Vienas didžiausių Lietuvos talentų“.

Atrodo nieko išskirtinio - tai ne vienintelės pagyros lietuviui. Bet šį įrašą pastebėjo ir pamėgo D.Ainge’as.alt


Alfa.lt

ReklamaReklama

Reklaminis skydelis

Reklama

Ieškome darbuotojų

Reklaminis skydelis

Reklama