Reklaminis skydelis

Linksmas interviu su Ballais: blogiausias klausimas, modelio karjerą ir užduotis ištarti 39 raidžių lietuvišką žodį (VIDEO)Vakar pirmąsias rungtynes Lietuvoje sužaidusiems broliams Ballams šį sykį teko užduotis, pranokusi net stipriausius varžovus krepšinio aikštelėje.Nuotaikingame vaizdo įraše LaMelo ir LiAngelo Ballams tenka bandyti ištarti vieną ilgiausių lietuviškų žodžių – nebeprisikiškiakopūsteliaujantiesiems.

Pirmasis šios užduoties ėmėsi LaMelo, tačiau greitai perdavė ją broliui.

„Aš juk net nelankau mokyklos“, - teisinosi 16-metis.

Tuo tarpu LiAngelo sutiko pabandyti tik tuo atveju, jeigu po to jam bus pasakytas tikslus šio žodžio tarimas. Kaip jam tai pavyko padaryti, galite pamatyti žemiau esančiame vaizdo įraše.Nuotaikingame interviu broliai išgirdo klausimus ir superherojus ir supergalias, tai, ką svarbiausia atsivežė į Lietuvą bei paliko JAV, o taip pat ir keisčiausią kada nors gautą klausimą, dėl kurio LiAngelo nedvejojo.

„Tada, kai nepažįstamoji paklausė, ar aš turiu merginą“, - per Ballų pristatymą Prienuose įvykusią situaciją prisiminė krepšininkas.

Jei ne krepšnis, LaMelo Ballas norėtų būti aktoriumi arba modeliu bei mokėti dainuoti. Jis taip pat teigė, kad brokolis yra jo mėgstamiausias maistas.

Broliams geriausias daiktas, kurį čia atsivežė – telefonas.altAlfa.ltReklamaReklama

Reklaminis skydelis

Reklama

Ieškome darbuotojų

Reklaminis skydelis

Reklama