Reklaminis skydelis

E. Ulanovas: „Smagu, kad toks momentas buvo lemiamas“ (VIDEO) (Žaidėjų komentarai)Penktadienio vakarą sausakimša Kauno „Žalgirio“ arena Eurolygos septynioliktojo turo rungtynėse išvydo fantastišką kovą iki paskutinių sekundžių ir žalgiriečių triumfą 79:77 (17:19, 15:21, 20:15, 27:22) prieš Malagos „Unicaja“ krepšininkus.Pergalę žalgiriečiams padovanojo Edgaras Ulanovas, kuris lemiamu momentu blokavo Ray McCallumo dėjimą. Atletas džiaugiasi šiuo epizodu, tačiau jo nesureikšmino.

„Pavyko. Arba įmeta, arba neįmeta. Žinote, epizodas pabaigoje. Nežinai, kaip bus. Gerai, kad per mane atakavo žemesnis varžovas, pavyko blokuoti metimą. Smagus, kad jis buvo lemiamas, tokie dalykai ilgai išlieka atmintyje, bet žinote... Kitą savaitę vėl laukia dvejos rungtynės, tokius gerus dalykus galima labai greitai užmiršti.

Kalbant apie rungtynes, tai mes dar nesuprantame, kad prasidėjus antrajam ratui mes būsime patrauklus grobis. Visi varžovai, su kuriais mes susitiksime, tikrai norės mus nugalėti ir patekti į mūsų vietą, kur dabar esame. Mums reikia žaisti žymiai geriau, nors ir neblogai sužaidėme pirmą sezono pusę. Dėl agresyvesnio žaidimo po pertraukos, plano laikymosi, sugebėjome perlaužti rungtynes“, – po mačo kalbėjo E. Ulanovas.

alt

BasketZone.ltReklamaReklama

Reklaminis skydelis

Reklama

Ieškome darbuotojų

Reklaminis skydelis

Reklama