Reklaminis skydelis

Paieška
Apsilankyk!

Nuorodos

MyPlan.lt - interneto ir TV tiekėjai

V. Šeškus apie Ballus: „Jiems reikia suprasti, kaip reikia gintis“ (R. Butauto komentaras)Panevėžio „Lietkabelio“ klubas pratęsė pergalių seriją iki trijų, kai Lietuvos krepšinio lygos („Betsafe–LKL“) mače 95:86 nugalėjo Prienų–Birštono „Vytautą“.Po mačo „Vytauto“ strategas Virginijus Šeškus džiaugėsi savo krepšininkų kovingumu, buvo nusivylęs teisėjų darbu.

„Sunku žaisti su komanda išvykoje, kuri po pirmo kėlinio buvo įmetusi 78 proc. tritaškių. Sutinku, kad jie metė daug laisvų tritaškių, bet pataikymas buvo įspūdingas. Sunku ir mūsų naujokams, taip pat ir Kervinui, kuris nežino derinių ir kaip tinkamai dengtis. Jeigu matėtė, ten ir buvo didžiausios klaidos, kuomet jie žaidė.

Apmaudu, kad nesportinė pražanga viską nulėmė. Mano techninė jau nieko nepakeitė, čia buvo tik vienas taškas. Manau, kad visas rungtynes neblogai teisėjavo, bet pabaigoje padarė tokias klaidas. Dar reikės pasižiūrėti LaMelo nesportinę pražangą. Negalima sakyti, jog pralaimėjome dėl teisėjų, bet rungtynės yra daug gražesnės, kai jos baigiasi neturint pretenzijų ir be tokio šou.

Kalbant apie brolius Ballus, tai pažiūrėkite, atvyko Kevinas, kuris yra aukšto lygio žaidėjas, bet jam sudėtinga. Ką jau kalbėti apie jaunus Ballus. Išėjo jaunesnysis ir įnešė energijos, perėmė kamuolį, bėgo. Jiems reikia suprasti, kaip reikia gintis, nes pastaruoju metu dirbome tik ties puolimu“, - kalbėjo V. Šeškus.Tuo tarpu Vyriausiasis treneris Ramūnas Butautas buvo patenkintas pergale, bet ne pačiu žaidimu. Specialistas taip pat teigė, kad Lorenzo Williamsas buvo pasiruošęs žaisti, bet nenorėjo rizikuoti jo sveikata.

 „Džiaugiamės, kad šiandien mus palaikė pilna arena. Džiaugiamės ir tašku turnyrinėje lentelėje. Jeigu kalbėti apie žaidimo kokybę, norėtųsi, jog ji būtų geresnė. Manau, kad galime ją pagerinti ir žinome, kaip tai padaryti. „Vytautas“ įpynė mus į savo krepšinį ir mes sekėme juos. Nors pirmavome rungtynėse, bet žaidėme jų krepšinį, todėl buvo toks vaizdas, koks buvo. Tašku esu patenkintas, bet žaidimu ne“, – sakė „Lietkabelio“ vairininkas.

 – Ar matote komandos progresą?

 – Taip, matau tobulėjimą, todėl šiandien esu nusivylęs rungtynėmis. Mes šiandien žaidėme gatvės krepšinį ir taikėmės prie jų, o ne jie prie mūsų.

 – Kokia L.Williamso būklė?

 – Lorenzo buvo pusiau pasirengęs, bet nenorėjau juo rizikuoti. Šiandien reikėjo jo šalto proto, bet nenorėjau forsuoti įvykių. Sakiau, kad jeigu bus didelė bėda, leisiu jį ant parketo, bet laikėme atstumą, tad nebuvo didelės būtinybės.

Ieškote antro įžaidėjo?

– Vyksta paieškos. Jeigu atsirastų kažkoks dėmesio vertas žaidėjas, mes bandytume jį pasirašyti. Procesas vyksta.

altBasketZone.lt ir KKLietkabelis.lt

Reklama

ReklamaReklama

Reklaminis skydelis

Reklama

Ieškome darbuotojų

Reklaminis skydelis

Reklama