Reklaminis skydelis

Paieška
Apsilankyk!

Nuorodos

MyPlan.lt - interneto ir TV tiekėjai

Izraelio treneris turi pastabų Šarui: perspėjo dėl žaidėjų žeminimo ir siūlė keisti požiūrįPo Eurolygos 21-ojo turo mūšio Kaune, kuomet susikovė vietos „Žalgiris“ ir Tel Avivo „Maccabi“, nusprendė pasisakyti Izraelio treneris Zvi Sherfas, kuris turėjo pastabų Šarui.Po to, kai Lietuvos čempionai 99:84 sutriuškino Tel Avivo „Maccabi“, savo skiltį one.co.il puslapyje turintis Z.Sherfas apžvelgė rungtynes ir skyrė nemažą dėmesį Šaro fenomenui.

„Šaras gražiai auga kaip treneris. Vietoje nenustygęs ir nuolat šalia aikštės linijos striksėjęs „Žalgirio“ strategas neleido savo auklėtiniams nė sekundei pagalvoti apie atsipalaidavimą.

Tiesa, Š. Jasikevičiaus emocijos ir reakcija į teisėjų sprendimus kartais atneša komandai žalą. Ne išimtis ir šis mačas, kai antro kėlinio viduryje strategas buvo nubaustas technine pražanga.Manau, kad jis neturėtų visada už kiekvieną klaidą staugti ir kartais žeminti savo žaidėjų, kai šiems kažkas nepasiseka.

Kalbant apie Šarą ir teisėjus, tai jo istorija su teisėjais yra problematiška. Šaras yra techninių karalius. Jis turėtų pakeisti savo elgesį, nes tai pradės trukdyti“, - įsitikinęs Z.Sherfas.

altBasketZone.ltReklama

ReklamaReklama

Reklaminis skydelis

Reklama

Ieškome darbuotojų

Reklaminis skydelis

Reklama