Reklaminis skydelis

LaVaras Ballas savo žodžių neatsižada: „Vytautas“ bus čempionaisKetvirtadienį paaiškėjo, kad Prienų-Birštono „Vytautas“ pasinaudojo galimybe pratęsti sutartis su broliais Ballais, kurie Lietuvoje lieka iki pat sezono pabaigos.Garsusis tėtušis LaVaras Ballas JAV žiniasklaida pareiškė, kad su „Vytautų“ tikisi tapti Lietuvos krepšinio lygos (LKL) čempionais.

„Aš žinau, kad šios šalies čempionatas yra aukšto lygio, todėl čia žaisti yra didelis malonumas. Prienai turi visus šansus kovoti ir galiausiai tapti čempionais, tik reikia žaisti daug greičiau, nei šie vaikynai yra įpratę. Viskas yra įmanoma“, - pareiškė LaVaras.

LKL pirmenybėse 19-metis LiAngelo sužaidė trejas rungtynes ir renka po 10,3 taško. Tuo tarpu 16-metis LaMelo per tiek pat rungtynių fiksavo 6,3 taško vidurkį.„Big Baller Brand“ turnyre LaMelo vidutiniškai rinkdavo po 27,6 taško, atlikdavo po 8 ir perimdavo po 4 rezultatyvius perdavimus, o LiAngelo vidutiniškai taip pat įmesdavo po 27,6 taško bei atlikdavo po 3 rezultatyvius perdavimus.

Primename, jog broliai Ballai ryškiai žibėjo draugiškame „Big Baller Brand“ krepšinio turnyre, kuriame „Vytautas“ nugalėjo visus penkis varžovus.

Verta paminėti, kad „Vytautas“ jau planuoja antrąjį „Big Baller Brand“ turnyrą vasario 22-25 dienomis. Kaip praneša spauda, Virginijaus Šeškaus auklėtiniai šiomis dienomis atvykti į draugišką turnyrą kviečia Europos klubų jaunimo komandas.

altBasketZone.ltReklamaReklama

Reklaminis skydelis

Reklama

Ieškome darbuotojų

Reklaminis skydelis

Reklama