Reklaminis skydelis

Naujoje Ballų realybės šou serijoje kalbama apie Lietuvą: negalėjo patikėti vienu dalyku (VIDEO)Realybės šou „Ball In The Family“ išleido naują seriją, kurioje rodoma kaip Ballai vieši Niujorke, kur visa šeima stebėjo Los Andželo „Lakers“ gynėjo Lonzo Ballo rungtynes „Madison Square Garden“ arenoje, kaip vyko derybos su Prienų-Birštono „Vytautu“ ir galiausiai jų atvykimas į Lietuvą.Taip pat paaiškėjo, kad prieniškiams konkurenciją sudarė klubas iš Kroatijos. Pasak jų agento, susidomėjimo buvo daug, bet rimčiausią dėmesį parodė klubai iš Lietuvos ir Kroatijos.

Šeimos atstovas užsiminė, kad komanda iš Kroatijos rungtyniauja Europos taurėje. Iš to galima suprasti, kad minima ekipa yra Zagrebo „Cedevita“

Nors šios ekipos lygis ir būtų aukštesnis, buvo viena bėda – klubas su 16-mečiu LaMelo norėjo pasirašyti trejų metų sutartį.

„Man nepatinka, kaip tai skamba“, – agentui iškart šovė LaVaras.Galiausiai LaMelo ir LiAngelo suraitė parašus ant sutarties su Prienų–Birštono „Vytautu“, o tai padarė per mamos Tinos gimtadienį Niujorke.

Epizode taip pat rodoma, kaip broliai žiūri orų prognozes ir pamato, kad žadamas dvylikos laipsnių šaltis. Jaunasis LaMelo negalėjo patikėti tokia žema temperatūra.

„Minus dvylika? Kas tai?“, - tokiu šalčiu stebėjosi jis.

„Lietuva. Kodėl? Nes tai – puiki vieta mano berniukams“, – apie brolių karjeros kryptį kalbėjo pats LaVaras Ballas.alt

BasketZone.ltReklamaReklama

Reklaminis skydelis

Reklama

Ieškome darbuotojų

Reklaminis skydelis

Reklama