Reklaminis skydelis

Krepšinio legenda S. Marbury baigia karjerą: paskutiniajame mače verkė visa arena (VIDEO)Buvusi NBA, o dabar ir Kinijos legenda Stephonas Marbury baigia krepšininko karjerą.Su Pekino „Fly Dragons" ekipa neprasimušęs į šalies atkrentamąsias varžybas legendinis atletas kabina sportbačius ant vinies.

Paskutiniajame mače, kuriame S. Marbury pelnė 20 taškų, 40 metų sportininkas buvo itin emocingas.Jis ir visa arena žinojo – tai paskutinis jo, kaip profesionalaus krepšininko, mačas, todėl jaudulys buvo juntamas dar neprasidėjus susitikimui, o transliacijų režisieriai tiesiog gaudė kiekvieną kadrą su S. Marbury.

Vos tik nuaidėjo finalinė mačo sirena, 40-metis puolė į ašaras, komandos draugai taip pat sunkiai tvardė jaudulį, o arenoje susirinkę aistruoliai ir net ekipos šokėjos plojo su ašaromis akyse.

Visą atmosferą arenoje dar labiau aštrino karjeros klipai, kuriuose įamžintos geriausios sportininko karjeros akimirkos.„Baigiu savo krepšininko karjerą Kinijoje. Tai yra viskas. Nebus nei NBA, nei kitų lygų. Tai vieta, kur turiu viską užbaigti, čia ir su jumis“, – su ašaromis akyse kalbėjo sportininkas.

Stipriausioje pasaulio lygoje S. Marbury buvo tikra legenda, sužaidęs joje 13 sezonų.alt


Alfa.lt

ReklamaReklama

Reklaminis skydelis

Reklama

Ieškome darbuotojų

Reklaminis skydelis

Reklama