Reklaminis skydelis

Paieška
Apsilankyk!

Nuorodos

MyPlan.lt - interneto ir TV tiekėjai

V. Chomičius dar prieš mačą neabejojo „Dzūkijos“ pergale, K. Maksvyčiui – gėda (VIDEO)DELFI.lt ir Krepsinis.lt

Jau pirmoji SIL-Karaliaus Mindaugo taurės ketvirtfinalio akistata pateikė staigmeną: „Betsafe-LKL“ čempionate tris pergales prieš Alytaus „Dzūkiją“ šventęs Klaipėdos „Neptūnas“ buvo priverstas namuose nuryti karčią piliulę.„Tikra gėda, sunku kažką komentuoti. Žaidėme ne taip, kaip galime ir „Dzūkija“ mus už tai nubaudė. Blogai, kad paskutinė akistata šeštadienį su Alytaus komanda buvo lengva, tai pakišo koją“, – iškart po mačo tiesioginiame eteryje komentavo „Neptūno“ strategas Kazys Maksvytis.

Tuo tarpu „Dzūkijos“ vyr. trenerio asistentas Valdemaras Chomičius dar prieš mačą komentatoriui Vaidui Čeponiui teigė, kad šią akistatą laimės Alytaus komanda.

„Manau, tos rungtynės šeštadienį Alytuje prisidėjo prie mūsų komandos susikaupimo, o lengva „Neptūno“ pergalė užmigdė juos. Nuo pirmų minučių pradėjome „kabintis“ į rungtynes ir tiksliai žinojome ką daryti. Šiandien žaidėjai nepridarė tiek daug klaidų, kiek mes padarėme Alytuje.Antroje mačo pusėje nepalūžti leido mūsų įžaidėjai, atakuojantys gynėjai. Jie sukontroliavo tą lūžį. Reikiamu momentu išlaikėme kamuolį savo rankose, atidavėme jį tiksliai ten, kur reikėjo ir lemiamu momentu pataikėme.

Reikia ruoštis pusfinaliui. Jei taip žaisime, turime visus šansus eiti toliau, galbūt net žaisti finale“, – po rungtynių kalbėjo olimpinis čempionas V. Chomičius.Visą straipsnį skaitykite čia

alt

alt

DELFI.lt ir Krepsinis.lt

Reklama

ReklamaReklama

Reklaminis skydelis

Reklama

Ieškome darbuotojų

Reklaminis skydelis

Reklama