Reklaminis skydelis

Sekso skandalo pasekmės: dėl orgijų prarado NCAA čempionų titulą (Žaidėjus į komandą viliojo merginomis)JAV studentų krepšinio pasaulyje – milžiniškas sujudimas. 2013 metų NCAA čempionai Luisvilio universiteto „Cardinals“ komanda neteko iškovoto titulo.Ši bausmė buvo nustatyta po skandalo, kurio metu paaiškėjo, kad buvęs universiteto darbuotojas Andre McGee mokėjo už prostitučių paslaugas krepšininkams, kurie tuo metu buvo nepilnamečiai.

Teigiama, kad 2010-2014 metais prisijungti prie universiteto komandos jaunuoliai buvo viliojami merginomis ir jų įvairiomis paslaugomis.

Skandalas sudrebino NCAA

Katrina Powell – toks vardas moters, kuri parūpindavo krepšininkams merginas. Neseniai K. Powell parašė knygą „Laužant kardinolų taisykles: krepšinis ir palydos karalienė“, kuriai pasirodžius ir kilo didžiulis triukšmas.

Trumpuose devyniuose skyriuose merginų koordinatorė išdėstė visą informaciją – žinutes, įrodančias susitarimus, kainas bei publikavo kelias nuotraukas, kuriose matyti buvę ir esami Luisvilio komandos krepšininkai su merginomis.

Moteris teigia, kad visus reikalus dėl merginų ji derindavo su tuometiniu Luisvilio komandos krepšinio operacijų direktoriumi bei trenerio asistentu Andre McGee. Pasak jos, merginoms ir jų paslaugoms A. McGee išleido daugiau nei 10 tūkst. JAV dolerių.

K. Powell savo knygoje rašo, kad merginos atvykdavo į „Billy Minard Hall“ – pastatą, esantį Luisvilio universiteto miestelyje ir ten linksmindavosi su jau esamais ir dar tik viliojamais į komandos gretas krepšininkais.

„McGee tiesiog mums – naujokams – duodavo pinigus. Grupelė mūsų sėdėdavo ir žiūrėdavo į šokančias merginas. Tada krepšininkai išeidavo, o mes, naujokai, likdavome ir išsirinkdavome merginą, kurios norėdavome“, – taip apibūdino vykdavusius vakarėlius vienas buvusių Luisvilio komandos žaidėjų.Vakarėliuose – ne tik šokiai

Knygos autorės teigimu, iš visų atvykdavusių merginų – o jų buvo virš 20 – trys buvo jos dukros. Taip pat teigiama, kad kartais merginos už didesnę sumą su krepšininkais ir mylėdavosi – vėlgi viskas buvo derinama su A. McGee.

24-erių metų K. Powell dukra Lindsay patvirtino, kad šoko ne viename tokiame vakarėlyje. Taip pat amerikietė teigia, kad jai buvo užmokėta 100 JAV dolerių už seksą su buvusiu Luisvilio komandos įžaidėju Russu Smithu, kuris 2013 metais su „Cardinals“ tapo NCAA čempionu ir dabar atstovauja Memfio „Grizzlies“ ekipai. Pats krepšininkas situacijos nekomentuoja.

„McGee atėjo ir kažką pasakė mano mamai, – pasakojo L. Powell. – Mano mama atėjo prie manęs ir aš sutikau tai padaryti. Mes nuėjome į kitą kambarį ir pasimylėjome.“

Pats A. McGee visus jam mestus kaltinimus neigia. Tuo metu jo advokatas Scottas Coxas pasakė tiesiai šviesiai: „Powell yra kekšė, norinti gauti pinigų.“

28-erių metų A. McGee Luisvilio universiteto komandoje dirbo iki 2014 metų – tada jis persikėlė į Kanzaso universitetą bei ten iki šiol dirba trenerio asistentu.„Nieko nežinau“

Nuo 2001 metų Luisvilio universiteto komandos vyriausiojo trenerio pareigas einantis Rickas Pitino tikino nieko apie įvykius jo treniruojamoje komandoje nežinantis.

R. Pitino kalbėjosi su 15 savo buvusių asistentų ir visi jie taip pat teigė nieko nežinantys apie sekso skandalą.

Įdomu tai, kad kai viename iš interviu žurnalistas pradėjo savo klausimą R. Pitino sakydamas „jūs minėjote, kad netikite šiais kaltinimais“, 63-ejų metų amerikietis jį petraukė atrėždamas, kad taip nekalbėjo.

„Nežinau, ar tai tiesa, – sakė R. Pitino. – Yra tik vienas žmogus žinantis tiesą ir jam reikia ją pasakyti visiems – komandos draugams, Luisvilio universitetui, fanams, treneriams, kurie jį daugelį metų mokė elgtis garbingai ir leido būti dalimi ypatingos komandos.“

Šį įvykį tiria Luisvilio policija ir NCAA.
DELFI.lt ir Krepsinis.lt

ReklamaReklama

Reklaminis skydelis

Reklama

Ieškome darbuotojų

Reklaminis skydelis

Reklama