Reklaminis skydelis

Broliai Maciai užsikrėtė Ballų karštine: ant kūno atsirado tėtušio LaVaro atvaizdas (FOTO)Krepšinio gerbėjai iš Latvijos broliai Maciai ir toliau stebina aistruolius įvairiais piešiniais ant savo kūno.Normundas ir Nauris dar kartą priminė apie save. Nemažai garsių krepšininkų portretų ant savo kūnų išsitatuiravę broliai šį kartą ryžosi ant odos įamžinti vieną Ballų šeimos herojų.

Pastaruoju metu brolius, kaip ir nemažą Lietuvos dalį, apėmusi Ballų karštinė. Normundas nusprendė išsitatuiruoti ant kūno tėtušio LaVaro portretą.

Broliai ne kartą pastebėti Prienuose per „Big Baller Brand“ turnyrus su marškinėliais, ant kurių puikuojasi LaMelo ir LiAngelo vardai, taigi nenuostabu, kad jie žavisi ir charizmatiškuoju LaVaru.

Socialiniame tinkle broliai Maciai pasidalijo tatuiruotės piešimo ant kūno akimirka, o vėliau įsiamžino su pačiu LaVaru.

„Welcome to Lithuania“ – tokia frazė įamžinta kūno piešinyje.

LaVaro Ballo atvaizdas atsidūrė greta Žydrūno Ilgausko portreto ant vieno iš brolių Macių kūno.

Tatuiruotė neliko nepastebėta ir paties tėtušio LaVaro, piešiniu jis pasidalijo socialinėje erdvėje.

Tiesa, broliai sulaukė įvairių komentarų: vieni internautai klausė, kodėl reikėjo taip pasielgti, kiti gyrė, sakydami, kad tai iš tiesų puiki idėja.

Broliai Maciai stebina krepšinio bendruomenę savo netradiciniu požiūriu į šią sporto šaką, savo aistrą jai latviai išreiškia tatuiruodamiesi ant kūnų žinomų Lietuvos ir pasaulio krepšinio žvaigždžių portretus.

alt
Alfa.lt

ReklamaReklama

Reklaminis skydelis

Reklama

Ieškome darbuotojų

Reklaminis skydelis

Reklama