Reklaminis skydelis

Pamatykite vaizdelį, kuris vertas milijono: Šaro juoką sukėlęs epizodas, po kurio P. Jankūną lygino su D. Mutombo (VIDEO)Eurolygos 24-ajame ture sausakimšos arenos palaikoma Kauno „Žalgirio" komanda šventė įtikinamą pergalę 90:74 (19:15, 25:19, 26:16, 20:24) nepalikdama vilčių Barselonos „Barcelona" krepšininkams.Rungtynėse netrūko įspūdingų epizodų, o vienas iš jų - Pauliaus Jankūno blokas varžovui, kuris pradžiūgino ir „Žalgirio" strategą Šarūną Jasikevičių.

Retai blokus dalijantis veteranas po atlikto bloko išspaudė net Š. Jasikevičiaus šypseną, kuris sunkiai tvardė juoką po šio epizodo, o vėliau jį įvertino spaudos konferencijoje.

"Tas jo žvilgsnis buvo nerealus – atrodo, lyg jis būtų Dikembe Mutombo (legendinis NBA krepšininkas, pasižymėjęs blokuotų metimų gausa). Jeigu jis toks laimingas, tai aš tik dar už jį laimingesnis. Tokių jo blokų pasitaiko kartą per porą mėnesių, tad tikrai super", - po mačo teigė Š. Jasikevičius.

Pats P. Jankūnas po mačo bandė tikinti, kad jo blokuojami metimai anaiptol nėra retenybė. Kapitonas taip pat prisiminė, kad šiemet tai jau ne pirmas kartas, kai komandos draugų pokalbių tema tampa būtent jo sėkmingi, tačiau reti epizodai – kiek anksčiau jie puolėją skalpavo už „lėčiausią greitą ataką krepšinio istorijoje" ir dėjimą jos kulminacijoje.

„Jie šiais metais reaguoja į viską, ką aš padarau. Per treniruotes daug jų nublokuoju, tad nežinau, kodėl jie čia taip sureagavo ir stebisi", – aiškinosi P. Jankūnas.

Šį sezoną P. Jankūnas Eurolygoje atliko vos 5 blokus.

alt

BasketZone.lt (VIDEO - TV3)ReklamaReklama

Reklaminis skydelis

Reklama

Ieškome darbuotojų

Reklaminis skydelis

Reklama