Reklaminis skydelis

Utenoje – pokštai apie „Juventus“ naujoką ir L. Mavrokefalidžio „pietų pertrauką“ (VIDEO)DELFI.lt ir Krepsinis.lt

Po Utenos „Juventus“ ir Vilniaus „Lietuvos ryto“ susitikimo vykusioje spaudos konferencijoje netrūko gerų emocijų. Su žurnalistais pokštavo tiek pralaimėjęs Žydrūnas Urbonas, tiek ir pergalę šventęs Rimas Kurtinaitis.Utenos klubo vairininkas Ž. Urbonas apgailestavo dėl nepasiteisinusios taktikos ginantis prieš tritaškiais prapliupusį Ch. Kramerį bei auklėjo įvairiomis skanduotėmis savo komandą išvykos rungtynėse palaikiusius „Lietuvos ryto“ sirgalius.

„Kažkokia nesąmonė. Rizikavome gindamiesi prieš Ch. Kramerį, maniau, kad jis ne metikas, turi vos 18 proc. tritaškių pataikymą, bet jis per pirmąją mačo pusę pataikė 4 tritaškius iš 5. Mums nebepadeda žvakutės bažnyčioje, reikia daugiau dirbti.

Fanų emocijos yra dalis rungtynių. Tik nesinori prieiti to, kai prasideda kumščiai, vyriški pasistumdymai su alkūnėmis. Juk ne baleto susirinkome šokti, kur daug traumų ir visko kito. Smagu, kad vienoje pusėje vieni rėkia, kitoje pusėje kiti rėkia.

Reikia, kad tai nepereitų į negražius dalykus. Gerai, kad „Lietuvos ryto“ sirgaliai turi skanduočių, bet galbūt jiems reikia lietuvių kalbos pamokų, nes rungtynes juk stebi moterys, vaikai. Kažkokią kultūrą ir lygį reikėtų palaikyti. Patyčias ir įžeidimus lengviausia padaryti, o menas yra subtiliai padėti varžovus į vietą“, – kalbėjo Ž. Urbonas.

Tuo metu „Lietuvos ryto“ strategas R. Kurtinaitis pasidžiaugė savo auklėtinių žaidimu ir papasakojo, kodėl vilniečiai susitikimo pradžioje puolime žaidė itin greitai.„Šiame mače mums nuo pat pradžių neblogai sekėsi metimai. „Juventus“ nespėdavo grįžti į gynybą, mes atakavome daug, o pataikymas buvo geras, ypač tritaškių. Galėjome geriau gintis, ypač ketvirtajame kėlinyje, bet mūsų tikslas buvo išsaugoti pergalę ir to mums gana“, – sakė treneris.

„Lietuvos rytas“ antroje rungtynių pusėje turėjo verstis be Louko Mavrokefalidžio. Graikas per didžiąją pertrauką sunegalavo. Žurnalistui Vaidui Čeponiui pasiteiravus, ar vidurio puolėjas per pertrauką kažką suvalgė, treneris prapliupo juokais.
 
„Nežinau, bet po dviejų kėlinių jam buvo bloga ir nebegalėjome leisti jo į aikštelę. Ar suvalgė kažką per pertrauką? Per pietų pertrauką gal suvalgė kažką“, – juokėsi R. Kurtinaitis.Visą straipsnį skaitykite čia

alt

alt

DELFI.lt ir Krepsinis.lt

ReklamaReklama

Reklaminis skydelis

Reklama

Ieškome darbuotojų

Reklaminis skydelis

Reklama