Reklaminis skydelis

Olimpinis čempionas Milano treneriui mestelėjo užuominą apie A. GudaitįDELFI.lt ir Krepsinis.lt

Vienas efektyviausiai varžovų krepšį puolančių Eurolygos žaidėjų Artūras Gudaitis sulaukė pagyrų ir po ketvirtadienio mačo, kuriame jo atstovaujama „AX Armani“ komanda išvykoje netikėtai 86:77 patiesė Maskvos srities „Chimki“ krepšininkus.A. Gudaitis solidžiai prisidėjo prie šios, Kauno „Žalgirio“ ekipai labai parankios pergalės Maskvoje kalvių.

Per 22 min. vidurio puolėjas pelnė 8 taškus (4/6 dvitaškiai, 0/3 baudos), sugriebė 8 kamuolius ir surinko 16 naudingumo balų.

Vertindamas „AX Armani“ žaidėjų pasirodymą Maskvoje, Basketissimo.com žurnalistas Fabio Cavagnera A. Gudaičiui skyrė vieną geriausių įvertinimų iš visų nugalėtojų žaidėjų – 7,5 balo.

Ir tokio įvertinimo A. Gudaitis sulaukė ne tik dėl savo efektyvumo puolime, bet ir dėl patikimo darbo gynyboje.„Puikiai stabdė varžovus pirmoje mačo pusėje, solidžiai kovojo dėl kamuolių, o ketvirtajame kėlinyje rinko svarbius taškus, padėjusius įtvirtinti pergalę. Keliuose lemiamuose epizoduose komandos draugams padėjo sustabdyti „Chimki“ lyderį Aleksejų Švedą“, – apibūdinamas A. Gudaičio pasirodymas.

Dar gražiau apie A. Gudaitį atsiliepė buvęs ilgametis Argentinos rinktinės žaidėjas, 2004-ųjų olimpinis čempionas Hugo Sconochini, Milano komandos žaidimą analizuojantis Italijos televizijos laidose. Anot jo – lietuvis yra pagrindinė „AX Armani“ komandos žaidimo ašis puolime.„Aš nesu treneris, bet jei treniruočiau Milaną, nebūtų nė vienos atakos, kurioje kamuolio nepaliestų Gudaitis“, – pareiškė 46-erių argentinietis, geriausius profesionalo karjeros metus praleidęs Italijos komandose ir su Bolonijos „Kinder“ du kartus tapęs Eurolygos čempionu.

Visgi „AX Armani“ treniruojantis italas Simone Pianigiani turi savitą komandos žaidimo filosofiją. Nors A. Gudaičio indėlis Milano ekipos žaidimui ir yra itin svarbus, Eurolygos rungtynes lietuvis visuomet pradeda sėdėdamas ant atsarginių suolo.

Starto penkete Eurolygos mače A. Gudaitis šį sezoną dar nebuvo pasirodęs – vietoje jo vidurio puolėju žaidžia amerikietis Kalebas Tarczewskis, o jį vėliau pakeičia lietuvis.

„Aš manau, kad ši pergalė yra signalas mano krepšininkams, jog žengiame teisinga linkme. Mes galime džiaugtis – nors turnyrinė padėtis nėra gera, mes išliekame susikaupę, ką ir parodėme Maskvoje. Parodėme savo tikrąjį veidą ir tikėjome savimi iki rungtynių pabaigos“, – teigė italas, kurio auklėtiniai Eurolygoje šį sezoną į sąskaitą įsirašė 9-ąją pergalę.

Visą straipsnį skaitykite čia

alt

alt

DELFI.lt ir Krepsinis.lt


ReklamaReklama

Reklaminis skydelis

Reklama

Ieškome darbuotojų

Reklaminis skydelis

Reklama