Reklaminis skydelis

„Real“ prieš dvikovą su „Žalgiriu“ prašo sirgalių paramos ir laukia grįžtančio L. DončičiausDELFI.lt ir Krepsinis.lt

„Tai bus vienos iš svarbiausių šio sezono rungtynių ir mums žūtbūt reikalinga sirgalių parama, kad iškovotume pergalę“, – Eurolygos 28 turo rungtynių su Kauno „Žalgiru“ išvakarėse kalbėjo į atkrintamąsias varžybas jau patekusio, tačiau dėl aikštės pranašumo kovojančio Madrido „Real“ vyriausiasis treneris Pablo Laso.Antradienio vakaras „Real“ susiklostė ne taip, kaip buvo tikėtasi – Valensijoje šalies sostinės komanda 88:96 pralaimėjo vietos „Valencia Basket“ krepšininkams, prarado traumą patyrusį vidurio puolėją Gustavo Ayoną, o pagal iškovotas pergales „Real“ pasivijo Kaune triumfavęs „Žalgiris“.

„Pralaimėtose rungtynėse turime vertinti tai, ką padarėme gerai, ir tai, ką darėme prastai. Tačiau ketvirtadienį jau laukia kita dvikova su kitu tikslu“, – trečiadienį realmadrid.com kalbėjo ispanų karališkojo klubo strategas.

Pasak leidinio „Mundo Deportivo“, Luka Dončičius po traumos turėjo grįžti į aikštę dvikovoje su Valensijos ekipa, tačiau treneriui nutarus nespartinti įvykių, slovėnas veikiausiai pasirodys būtent dvikovoje su Lietuvos čempionais.„Tai bus labai sudėtingos rungtynės prieš komandą, kuri viską daro labai gerai ir kovoja dėl aukštesnių vietų aštuonete. Jei laimėsime mes, tai mums leis galvoti apie savo galimą aikštės pranašumą atkrintamosiose varžybose. Turime kaip įmanoma greičiau persijungti iš vieno mačo į kitą – tarsi pakeisti atminties kortelę“, – kalbėjo P. Laso.

„Mundo Deportivo“ rašo, kad Šarūnas Jasikevičius nuo pirmojo susidūrimo su „Real“ sugebėjo komandai įdiegti kovos jausmą ir nepasotinamą pergalių alkį.

„Fantastiškas darbas davė vaisių – viena iš mažiausią biudžetą Eurolygoje turinčių komandų iš visų jėgų kabinasi į atkrintamąsias varžybas. Madrido klubas stos į akistatą jau su visiškai kita komanda nei Kaune. Čia nepadės ir istorinis tarpusavio rungtynių pergalių ir pralaimėjimų santykis, kuris akivaizdžiai palankus Madrido ekipai – 16:1. Lietuvos komandos visuomet buvo techniškos, puikiai kovojo po krepšiu, tačiau joms nesisekė tuo pasinaudoti svarbiose dvikovose. Su Š. Jasikevičiaus faktoriumi viskas apsivertė aukštyn kojomis“, – rašo leidinys.

Visą straipsnį skaitykite čia

alt

alt


DELFI.lt ir Krepsinis.lt


ReklamaReklama

Reklaminis skydelis

Reklama

Ieškome darbuotojų

Reklaminis skydelis

Reklama