Reklaminis skydelis

Atbaido kainos? Po beveik savaitės prekybos liko dar tūkstančiai Eurolygos ketvirtfinalio bilietųNors Kauno „Žalgiris" šiame sezone demonstruoja įspūdingą žaidimą bei jau prieš kelias savaites užsitikrino istorinį bilietą į Eurolygos ketvirtfinalį, bilietai į šio etapo kovas kol kas nesulaukė tokio ažiotažo, kokio galima buvo tikėtis.Kovo 26-ąją į prekybą šio sezono abonementų turėtojams, o kovo 29-ąją ir visiems likusiems „Žalgirio" gerbėjams paleisti bilietai yra perkami, bet iki pilnai išparduotos arenos „Žalgirio" vadovams, ko gero, dar teks gerokai palūkėti.

Praėjus jau beveik savaitei nuo masinės prekybos pradžios įsigyti galima dar bemaž 6,3 tūkst. bilietų, o apie tūkstantis vietų yra likę ir į pirmojo arenos aukštą, kuris paprastai yra užpildomas sparčiausiai. Nedera pamiršti ir fakto, kad balandžio 24-ąją vyksiančiame Eurolygos ketvirtfinalio mūšyje „Žalgirio" arenoje bus mažiau vietų, nei jų paprastai būna per krepšinio rungtynes – dėl tą savaitę vyksiančio ledo ritulio čempionato aikštės parketas bus nuklotas ant ledo, o dėl dalies likusių ledo ritulio bortų konstrukcijų arenos talpa sumažės nuo 15 500, iki maždaug 14 000 vietų.

Kokios tokios, sąlyginai lėtos, prekybos priežastys?

Pirmoji, ir ko gero pagrindinė, priežastis turėtų būti bilietų kaina. Paprastai nuo 6 eurų prasidėdavusi prekyba šį sykį iš pirkėjų pareikalauja mažiausiai 26 eurų, o norintys rungtynes stebėti iš pirmojo arenos aukšto turi pakloti nuo 36 eurų.Nors kainų šuolis – logiškas „Žalgirio" arenos žingsnis, paskelbus apie netrukus prasidėsiančią prekybą netrūko žmonių, besipiktinusių tokiu milžinišku šuoliu. Vis dėlto klubo vadovai elgiasi pagal tradicinę verslo logiką – tikėdamiesi ženkliai išaugusios paklausos, brangina ir pateikiamą pasiūlą.

Kita priežastis, galimai atbaidžiusi pirkėjus bent jau pradžioje – neaiškios ketvirtfinalio detalės. Dar iki praėjusio penktadienio vakaro nebuvo aišku, kurią dieną „Žalgiris" žais rungtynes, į kurias bilietai jau buvo pardavinėjami. Tik po Madrido „Real" pergalės Belgrade penktadienį tapo galutinai aišku, jog kauniečiai nebeturi vilčių pakilti į 4-ąją turnyrinės lentelės poziciją ir įgyti namų aikštės pranašumo, tad savąsias namų rungtynes „Žalgirio" arenoje žais per laisvą nuo ledo ritulio dieną – balandžio 24-ąją.

Dar vienas aspektas – neaiškus varžovas. Kauniečiai vis dar kovoja dėl kuo aukštesnės vietos reguliariajame sezone, o priklausomai nuo rungtynių baigčių paskutiniajame ture jų varžovais gali tapti net penkios skirtingos komandos – Maskvos CSKA, Stambulo „Fenerbahce", Pirėjo „Olympiakos", Madrido „Real" ir Atėnų „Panathinaikos".Nors visos šios ekipos priskiriamos prie elitinių Eurolygoje, varžovo faktorius taip pat gali daryti įtaką pardavimams, o tai puikiausiai iliustruoja reguliariojo sezono skaičiai. Jei statistikos iš rungtynių su „Real" ir „Panathinaikos" vertinti negalima dėl to, jog šie mačai vyko dar pačioje sezono pradžioje, tai į akistatas su likusiais trimis oponentais į „Žalgirio" areną sirgaliai rinkosi sausakimšai. Vis dėlto tie trys vadinamieji „sold-outai" nebuvo lygiaverčiai.

Jei į rungtynes su vis dar principiniu varžovu laikoma CSKA bilietų nebeliko dar likus beveik keturioms savaitėms, tai į mačą su „Fenerbahce" Kauno ekipos sirgaliai vietas iššlavė likus kelioms dienoms, o su „Olympiakos" – tik pačią rungtynių dieną. Tad nebūtų nuostabu, jog paaiškėjus varžovui ir juo tapus, pavyzdžiui, CSKA klubui, bilietų prekyba itin suaktyvėtų.

Primename, jog pirmąsias dvejas ketvirtfinalio rungtynes „Žalgiris" žais išvykoje balandžio 17-20 dienomis, o tam, kad Kaune būtų sužaisti bent du susitikimai turėtų laimėti bent kartą per pirmas tris akistatas. Antrasis mačas Nemuno salos arenoje, jei prireiks, vyks balandžio 26-ąją, o jei serijoje prireiktų ir lemiamų penktųjų rungtynių jas gegužės 1-ąją „Žalgiris" vėl žaistų svečiuose.

Reguliarųjį sezoną kauniečiai pabaigs jau ateinantį penktadienį, kai Pirėjuje kausis su galima ketvirtfinalio varžove „Olympiakos" komanda. Ją namie žalgiriečiai tarpušvenčiu parklupdė 74:68.

alt


Alfa.ltReklamaReklama

Reklaminis skydelis

Reklama

Ieškome darbuotojų

Reklaminis skydelis

Reklama