Reklaminis skydelis

Kai „viskas dzin": LaMelo vėl parodė nepagarbą V. Šeškui - snaudė, kuomet treneris pasakojo rungtynių planą (FOTO)Šeštadienį Prienų-Birštono „Vytauto“ klubas svečiuose 71:104 nusileido Vilniaus „Lietuvos rytas“ komandai.„Vytauto“ ekipai tai buvo jau 24 pralaimėjimas.

Po tiek nesėkmių, Prienų klubo atmosfera yra labai bloga, o tai dar kartą įrodė ir LaMelo Ballas, kuris prieš rungtynes ignoravo vyriausiojo trenerio Virginijaus Šeškaus nurodymus, kaip mače reikės žaisti.

Atletas net nesiruošė klausytis, o vietoje to, atsirėmęs į sieną bandė snausti.

Šį momentą „Instagram“ pasidalino buvęs krepšininkas Rimantas Kaukėnas.

„Va taip ir gyvenam“, - po nuotrauka komentavo Edvinas Šeškus, kuris yra trenerio sūnus.

„Laikykis! Nebėra pasirinkimo. Reik sukasti dantis ir pirmyn...“, - atsakė R. Kaukėnas, kuris taip pat pridūrė: „Aš iki šiol mirštu iš juoko!“

Šiame mače LaMelo per 23 minutes pelnė 7 taškus (1/6 dvitaškiai, 1/9 tritaškiai, 2/5 baudos), 2 kartus suklydo, 4 kartus prasižengė ir surinko -2 naudingumo balus.Getting better#ball #basketball #getting #better #national #tv #live

A post shared by Rimantas Kaukenas (@rimantas.kaukenas) onPrimename, kad tai jau ne pirmas kartas, kuomet jaunėlis Ballas nesiklauso V. Šeškaus nurodymų.

Kiek anksčiau laidoje „Ball In The Family“ buvo parodytas epizodas, kaip LaVaras Ballas liepė LaMelo atsiprašyti V. Šeškaus už tai, jog jis po rungtynių nesiklausė stratego ir naudojosi telefonu.

„Turi liautis taip elgtis. Turi liautis valgyti tuomet, kai su tavimi rimtai kalbu. Turėjau pokalbį su treneriu ir jis pasakė, kad tave labai mėgsta. Treneriui reikia lyderio, tačiau tu negali vesti komandos, kadangi tavo veiksmai neleidžia būti lyderiu.

Kai treneris kalba, jūs su broliu pasiimate telefonus. Tu puikiai supranti, kad taip parodai nepagarbą. Šiandien dėl to turėsi atsiprašyti trenerio. Jūs kurį laiką dar dirbsite kartu, todėl turite palaikyti gerus santykius. Pasakiau treneriui, kad čia dar būsi dvejus metus“, – dėstė LaVaras.

altBasketZone.ltReklamaReklama

Reklaminis skydelis

Reklama

Ieškome darbuotojų

Reklama

Reklaminis skydelis