Reklaminis skydelis

„Olympiakos“ telkia pajėgas mūšiui Kaune: į aikštę gali būti metami ir tie, kurie teoriškai turėtų nežaistiPirėjo „Olympiakos“ prieš trečiąsias Eurolygos ketvirtfinalio rungtynes telkia pajėgas.Kaip skelbia Graikijos žiniasklaida, ekipos treneris Ioannis Sfairopoulos į Kauną vežasi visus savo krepšininkus, tiesa, neatskleidžiama, ar visi jie bus pasirengę išbėgti ant parketo.Didžiausias klaustukas – dėl vidurio puolėjo Nikola Milutinovo, kuris dar pirmajame mače pajautė kelio skausmus ir antrą susitikimą žiūrėjo nuo neregistruotų krepšininkų suolelio. Tačiau nebeturintis kur trauktis I. Sfairopoulos, ko gero, pasirengęs rizikuoti ir gali mesti šį bokštą po krepšiu, nors dar po antrojo mačo viešai svarstyta, kad vidurio puolėjui be krepšinio reikėtų pabūti kelias savaites.

Antradienį Kaune taip pat turėtų rungtyniauti ir antrajame mače žaidęs vienas svarbiausių „Olympiakos“ gynybos ramsčių Kostas Papanikolaou. Neaišku dėl latvio Janio Strelnieko, tačiau smulkiomis traumomis pastaruoju metu besiskundžiantis gynėjas tokio svarbumo mače taip pat greičiausiai bus metamas į aikštę.

Primename, kad antrosiose Eurolygos ketvirtfinalio rungtynėse Kauno „Žalgiris“ atidavė visas jėgas, tačiau išvykoje 68:79 buvo priverstas pripažinti Pirėjo „Olympiakos“ pranašumą, tad iki trijų pergalių vyksiančioje serijoje lygybė – 1:1.

Kiti du mačai rytoj ir ketvirtadienį vyks sausakimšoje „Žalgirio“ arenoje.

altAlfa.ltReklamaReklama

Reklaminis skydelis

Reklama

Ieškome darbuotojų

Reklaminis skydelis

Reklama