Reklaminis skydelis

Trečiose „Žalgirio“ ir „Olympiakos“ rungtynėse dirbs Eurolygos teisėjų elitasDELFI.lt ir Krepsinis.lt

Po daug aistrų sukėlusių pirmųjų dviejų ketvirtfinalio rungtynių Pirėjuje, į trečiąjį „Žalgirio“ ir „Olympiakos“ susitikimą Kaune Eurolyga nusprendė deleguoti elitinius savo arbitrus.Antradienį 20 val. prasidėsiančių rungtynių vyriausiuoju arbitru bus 52-ejų italas Luigi Lamonica, laikomas vienu autoritetingiausių teisėjų Senajame žemyne.

L. Lamonicai rungtynėse Kaune talkins taip pat didelę patirtį sukaupęs ukrainietis Borisas Ryžikas ir ispanas Juanas Carlosas Garcia Gonzalezas.

L. Lamonica – puikiai pažįstamas ir „Žalgirio“ komandai, ir Lietuvos krepšinio gerbėjams. Italas yra teisėjavęs daugybei kauniečių rungtynių Eurolygoje, dviems „Žalgirio“ mačams vadovavo ir šį sezoną (vieną jų žalgiriečiai laimėjo).Tuo metu B. Ryžikas, kaip ir antrosioms „Žalgirio“ ir „Olympiakos“ rungtynėms teisėjavęs slovėnas Saša Puklas, yra patekęs į Atėnų „Panathinaikos“ savininko Dimitrio Giannakopoulo nemalonę.

Anot graiko, ukrainietis yra itin nepalankus „Panathinaikos“ komandai – jam vadovaujant PAO pralaimėjo 12 iš 14 pastarųjų Eurolygos rungtynių.

Ispanas Gonzalezas šį sezoną teisėjavo keturiems „Žalgirio“ susitikimams, iš kurių kauniečiai laimėjo du. Jis dirbo ir paskutiniame reguliariojo sezono mače Pirėjuje, kuriame „Žalgiris“ per pratęsimą įveikė OLY krepšininkus.

Visą straipsnį skaitykite čia

alt

alt
DELFI.lt ir Krepsinis.lt


ReklamaReklama

Reklaminis skydelis

Reklama

Ieškome darbuotojų

Reklaminis skydelis

Reklama