Reklaminis skydelis

Į JAV grįžęs LaVaras rėžė: mano berniukai per geri, kad rungtyniautų LKLLaVaras Ballas nenustoja stebinti savo poelgiais ir vis sutraukia dėmesį į save. Šįkart skandalingasis tėvas JAV žiniasklaida pareiškė, kad jo berniukai yra per geri, kad rungtyniautų Lietuvos krepšinio lygos (LKL) čempionate.Primename, kad nuo 2018-ųjų pradžios Lietuvoje rezidavusi amerikiečių Balų šeima paliko mūsų šalį ir apskritai Europą. Ankstų pirmadienio rytą Ballai su visa savo filmavimo grupe pastebėti Vilniaus oro uoste – realybės šou kūrimo procesas Prienuose ir Birštone yra baigtas.

„Aš žinau, kad Lietuvos čempionatas yra aukšto lygio, todėl čia žaisti mano vaikams buvo didelis malonumas. Tiesa, viską sugadino Prienų-Birštono „Vytauto“ vyriausiasis treneris Virginijus Šeškus, kuris neleido ir neprisitaikė prie pergalingo bei greito žaidimo.

Jis nepasitikėjo žaidėjais. Kai komandą treniruodavau aš pats, vaikinai rinkdavo trigubus dublius, viskas buvo gerai, tačiau atsiskleisti Šeškaus sistemose nebuvo įmanoma. Treneris tiesiog suprato ne viską.

Mano vaikinai yra išskirtiniai, todėl jie turi žaisti daugiau. Aš noriu pasakyti, kad jie gali ir turi rungtyniauti dar aukštesniame lygyje, nei LKL čempionatas. Jie yra per geri, kad žaistų tik Lietuvoje“, - pasakojo LaVaras.LiAngelo Ballas LKL čempionate vidutiniškai rinkdavo po 12,6 taško, sugriebdavo po 2,9 kamuolio ir atlikdavo po 1 rezultatyvų perdavimą.

Tuo tarpu LaMelo Ballas vidutiniškai pelnydavo po 6,5 taško, atkovodavo po 1,1 kamuolio bei atlikdavo po 2,4 rezultatyvaus perdavimo.

Verta paminėti, kad kiek anksčiau LaVaras pripažino, kad jo berniukai yra geriausi legionieriai LKL pirmenybėse.

„Esu sakęs, kad šios šalies čempionatas yra aukšto lygio, todėl čia žaisti yra didelis malonumas. Tačiau nesu sakęs, kad mano berniukai čia yra geriausi legionieriai ar labai arti to. Jie demonstruoja greitą bei akiai gražų krepšinį“, - tuomet kalbėjo LaVaras Ballas.

alt

BasketZone.ltReklamaReklama

Reklaminis skydelis

Reklama

Ieškome darbuotojų

Reklama

Reklaminis skydelis