Reklaminis skydelis

Prieš mūšį su „širdžių čempionais“ iš Kauno turkas prakalbo apie patirtį, J. Vesely – apie motyvacijąDELFI.lt ir Krepsinis.lt

„Tai beprotiška ir sunku patikėti“, – paskendęs žaliųjų sirgalių armijoje po istorinės pergalės Eurolygos ketvirtfinalyje kalbėjo žalgirietis Axelis Toupane'as. „Pelenės“ etiketę finalo ketverto varžybose nešiosiantis „Žalgiris“, anot britų krepšinio apžvalgininko Johno Hobbso, Belgrade sutiks daugybę jais patikėjusių krepšinio gerbėjų iš viso pasaulio. Jų jausmus Lietuvos čempionams pastiprina ir Edgaro Ulanovo žodžiai: „Finalo ketverte nebūsime žiūrovai, tai jau tikrai“.Panašu, kad dabar krepšinio sirgalių simpatijų karūną išdidžiai gali dėvėti Kauno „Žalgiris“, rašo talkbasket.net.

Dėka Šarūno Jasikevičiaus kariaunos, Eurolygos finalo ketvertas tapo neprognozuojamu ir įnešė dar daugiau intrigos.

Iš dviejų pusfinalio porų būtent „Žalgirio“ ir „Fenerbahče“ dvikova sulauks daugiausiai sirgalių dėmesio. Be tautietį trenerį Željko Obradovičių palaikančių serbų ir Stambulo komandos gerbėjų, Belgradą turėtų užplūsti žaliųjų sirgalių armija iš Kauno. Manoma, kad lietuvių Serbijos sostinėje bus keletas tūkstančių.„Šioje dvikovoje nebūsime favoritai, tai normalu, mes neturime tokios patirties – tai mūsų pirmasis finalo ketvertas, – artėjant Finalo ketvertui kalbėjo vienas iš naudingiausių „Žalgirio“ žaidėjų E. Ulanovas. – „Fenerbahče“, CSKA, „Real“ finalo ketvertuose žaidžia daug metų. Tačiau mes tikime savo jėgomis. Kovojome kaip išprotėję ir nenustojome galvoti: „Kodėl ne? Kodėl ne? Nesame tokia komanda, kuri atvyks ir žiūrės, ką daro kiti. Darysime viską, ką galime, kovosime. Nebūsime finalo ketverte žiūrovai, tai jau tikrai“.

Nors įtampa akivaizdžiai auga ir dar labiau padidės Finalo ketverto mačų išvakarėse, „Fenerbahče“ krepšininkai teigia jokio spaudimo nejaučiantys. Bent jau taip dėsto pagrindinis Stambulo komandos vidurio puolėjas, čekas Janas Vesely, tvirtinantis, kad motyvacija po pernai laimėto Eurolygos titulo niekur nedingo.

„Motyvacija didelė. Mes nejausime tokio didelio spaudimo kaip pernai, kai žaidėme finalo ketverto varžybas Stambule. Dabar mūsų laukia neutrali aikštė“, – duodamas interviu portalui „Eurohoops“ teigė vidurio puolėjas.

Ramus buvo ir Turkijos komandos gynėjas Melihas Mahmutoglu, išskyręs, jo nuomone, vieną iš pagrindinių „Fenerbahče“ privalumų.

„Laukia įdomi akistata pusfinalyje, tačiau mūsų pusėje turėtų būti patirtis. Mes Eurolygos finalo ketverte žaidžiame jau ketvirtą sezoną paeiliui“, – pažymėjo 28-erių metų turkas, „Fenerbahče“ marškinėlius vilkintis nuo 2013-ųjų.

Visą straipnį skaitykite čia

alt

alt
DELFI.lt ir Krepsinis.lt


ReklamaReklama

Reklaminis skydelis

Reklama

Ieškome darbuotojų

Reklaminis skydelis

Reklama