Reklaminis skydelis

Paieška
Apsilankyk!

Nuorodos

MyPlan.lt - interneto ir TV tiekėjai

NBA naujokų komandų rinkimuose balsų gavo ir M. Teodosičius bei „Žalgirio“ nusižiūrėtas žaidėjasNBA lyga oficialiai paskelbė geriausius šio sezono naujokų penketus. Konkurencijos nejuto dėl geriausiojo titulo besivaržantys Filadelfijos „76ers" ir Jutos „Jazz" žaidėjai Benas Simmonsas ir Donovanas Mitchellas.Už šiuos du žaidėjus balsavo visi 100 naujokų penketus rinkusių žurnalistų. Tik vieno balso iki maksimalaus rezultato pritrūko dar vienam puikų debiutinį sezoną žaidusiam naujokui – Jaysonui Tatumui iš Bostono „Celtics".

Taip pat į pirmąją komandą pateko suomis Lauri Markkanenas iš Čikagos „Bulls" bei Kyle'as Kuzma iš Los Andželo „Lakers".Į antrąjį penketą pateko dar vienas europietis – serbas Bogdanas Bogdanovičius, atstovaujantis Sakramento „Kings". Be jo, į simbolinę komandą dar pateko Lonzo Ballas („Lakers"), Dennisas Smithas (Dalaso „Mavericks"), Joshas Jacksonas (Fynikso „Suns") ir Johnas Collinsas (Atlantos „Hawks").

Tarp kitų balsų sulaukusių žaidėjų – ir puikiai pažįstamas Milošas Teodosičius, kuris sužaidė savo pirmąjį sezoną Los Andželo „Clippers" ekipoje, taip pat praėjusią vasarą sutartį su Kauno „Žalgiriu" sudaręs, tačiau galiausiai į NBA pasukęs ir puikiai „Jazz" gretose debiutavęs Royce'as O'Neale'as.

alt

Alfa.lt

Reklama

ReklamaReklama

Reklaminis skydelis

Reklama

Ieškome darbuotojų

Reklaminis skydelis

Reklama