Reklaminis skydelis

Paieška
Apsilankyk!

Nuorodos

MyPlan.lt - interneto ir TV tiekėjai

„Lietuvos ryto“ pusfinalyje – unikali galimybė išvysti rungtynių užkulisius bei kilni misijaVilniaus „Lietuvos ryto" komandos jau šį pirmadienį laukia pirmasis „Betsafe-LKL" pusfinalio mūšis – į sostinę atvyksta Kazio Maksvyčio vadovaujamas Klaipėdos „Neptūnas". Abi komandos šį sezoną pasidalijo po dvi pergales, todėl kova „Siemens" arenoje turėtų būti itin atkakli. Negana to, rungtynių metu bus galima laimėti įspūdingų prizų, o dalis už parduotus bilietus surinktų lėšų bus skirta Rimanto Kaukėno paramos fondui.Sostinės komanda savo aistruoliams siūlo įspūdingą prizą – visi, bilietus į pirmąsias pusfinalio rungtynes nusipirkę asmenys dalyvaus loterijoje, o vienas laimingasis trečiame mače galės išvysti rungtynių užkulisius, paspausti rankas žaidėjams, o dvikovą stebės patogioje kėdėje šalia aikštės.

Negana to, „Lietuvos ryto" gerbėjų lauks DJ Swix sukamos puikios muzikos plokštelės, žiūrovus arenoje pasitiks oficiali klubo būgnų grupė „Iron Wolf Drum Line", bus galimybė nusifotografuoti su šokėjomis bei Vilku, o didžiosios pertraukos metu vyks ypatingas Europos čempionais tapusios „Lietuvos ryto" jaunimo komandos pagerbimas bei išskirtinis „Modus Dance" šokėjų pasirodymas.Taip pat bus galimybė susipažinti su Eurolygos jaunimo pirmenybių trofėjumi ar nusifotografuoti.

Vilniaus „Lietuvos ryto" komanda prieš sezoną Klaipėdos klubą nugalėjo V. Garasto taurės turnyro finale, o reguliariojo sezono metu pasidalijo po dvi pergales. Negana to, sezono viduryje iš Klaipėdos į Vilnių persikėlė Mindaugas Girdžiūnas bei Arnas Butkevičius.Pirmąsias pusfinalio rungtynes vilniečiai „Siemens" arenoje sužais jau gegužės 28 d., o trečiosios serijos iki trijų pergalių rungtynės įvyks birželio 2-ąją.

Šioje akistatoje rungtyniaus antrąją ir trečiąją vietą „Betsafe-LKL" pirmenybėse užėmusios komandos, o serijos nugalėtojas didžiajame finale susitiks su Kauno „Žalgirio" bei Panevėžio „Lietkabelio" poros nugalėtoju.

alt


BcVilnius.ltReklama

ReklamaReklama

Reklaminis skydelis

Reklama

Ieškome darbuotojų

Reklaminis skydelis

Reklama