Reklaminis skydelis

Paieška
Apsilankyk!

Nuorodos

MyPlan.lt - interneto ir TV tiekėjai

Daugeliui tuo abejojant, atsirado tikinčiųjų LiAngelo galimybėmis būti pakviestam NBA naujokų biržojeJAV netyla diskusijos apie šį sezoną Lietuvoje žaidusio LiAngelo Ballo galimybes būti pakviestam NBA naujokų biržoje.Nors daugelis prognozuoja, jog mažiausiai talentingu tarp trijų brolių Ballų laikomas 19-metis savo pavardės Brukline vyksiančiame renginyje išgirsti neturėtų, atsiranda ir tokių, kurie LiAngelo prognozuoja kažkurios komandos kvietimą.

Vienas iš tokių – Alabamos universiteto žaidėjas Collinas Sextonas, kuriam pačiam yra prognozuojamas šaukimas šių metų biržos pirmajame dešimtuke. Įžaidėjas tikina, jog tiki ir LiAngelo galimybėmis būti pakviestam.„Jis – geras žaidėjas. Jis gali puikiai pataikyti, tad neabejoju, kad kažkuri komanda jį pasirinks", – L. Ballą gyrė C. Sextonas.Tiesa, šių metų naujokų biržos talentus vertinantys ekspertai tokiais spėjimais nėra linkę švaistytis. Kai kurie iš jų net neįtraukė viduriniojo LaVaro Ballo sūnaus į savo perspektyviausių žaidėjų šimtuką – tarp tokių ir įžymus ESPN apžvalgininkas Jonathanas Givony.

LiAngelo jau kelias savaites bando įrodyti savo galimybes NBA ekipų vadovams, tačiau, remiantis pranešimais, jo treniruotė Los Andželo „Lakers" klube, kuriame rungtyniauja ir jo brolis Lonzo, klubo vadovų nesužavėjo. Šią savaitę L. Ballas turėtų treniruotis kartu su „Golden State Warriors" atstovais.

Primename, kad LiAngelo kartu su jaunesniu broliu LaMelo keturis mėnesius atstovavo Prienų-Birštono „Vytauto" komandai bei jos gretose LKL pirmenybėse rinko po 12,6 taško.

altAlfa.ltReklamaReklama

Reklaminis skydelis

Reklama

Ieškome darbuotojų

Reklaminis skydelis

Reklama