Reklaminis skydelis

Paieška
Apsilankyk!

Nuorodos

MyPlan.lt - interneto ir TV tiekėjai

K. Maksvytis - kandidatas užimti Š. Jasikevičiaus vietą?Komentatorius Vaidas Čeponis šalies krepšinio lygos (LKL) pusfinalio rungtynių metu į eterį išrėžė, jog dabartinis Klaipėdos „Neptūno“ vyriausiasis treneris Kazys Maksvytis kitą sezoną gali kilti karjeros laiptais.Pasak jo, K. Maksvytis yra rimtas kandidatas tapti Kauno „Žalgirio“ klubo vyriausiuoju treneriu, jei ekipą paliks Šarūnas Jasikevičius.

Primename, jog pastarosiomis dienomis „Žalgirio“ vairininkas Š. Jasikevičius tapo, ko gero, labiausiai aptarinėjamu asmeniu krepšinio pasaulyje.Antradienį paaiškėjo, kad treneris buvo susitikęs su Toronto „Raptors“ prezidentu ir galimai kalbėjosi dėl ateinančio sezono darbo perspektyvų NBA.Tiesa, jau trečiadienį Ispanijos žiniasklaida paskelbė naują žinią – esą „Barcelonos“ ekipa taip pat užmezgė kontaktą su treneriu ir vilioja šį į Kataloniją.

K. Maksvytis per savo karjerą vadovavo Kauno „Aisčių“, Vilniaus „Sakalų“, Klaipėdos „Neptūno“ ir Panevėžio „Lietkabelio“ krepšininkams.

LKL čempionate šį sezoną K. Maksvyčio auklėtiniai kovos dėl bronzos medalių, o jų varžovai - Panevėžio „Lietkabelio“ komanda.

alt

BasketZone.ltReklamaReklama

Reklaminis skydelis

Reklama

Ieškome darbuotojų

Reklaminis skydelis

Reklama