Reklaminis skydelis

Paieška
Apsilankyk!

Nuorodos

MyPlan.lt - interneto ir TV tiekėjai

S. Pešičius – žaidėjams: jei Šaras atvyks į Barseloną, tai tik tam, kad būtų mano trečiu asistentu (Paviešinta Šaro sąlyga klubui)Nors pastarosiomis savaitėmis vis labiau aptarinėjamos Šarūnas Jasikevičiaus kito sezono darbovietės galimybės, o viena pagrindinių stotelių įvardijama Barselona, tačiau, panašu, kad į vieną mylimiausių savo miestų kauniečių strategas dar kurį laiką gali ir nekeliauti.Ispanijos spauda entuziastingai praneša skambius dabartinio „Barcelonos" stratego S. Pešičiaus žodžius, esą, jei į komandą atvyktų Š. Jasikevičius, tai lietuvis galėtų dirbti trečiu asistentu.

Įdomu tai, kad tokius žodžius treneris pasakė ne kokiais žiniasklaidos priemonei, o savo žaidėjams rūbinėje.

Tiesa, nors „Barcelona"dar nėra patvirtinusi kito sezono planų, o sirgaliai ir vėl liko nusivylę šiuo sezonu, panašu, kad ypatingų permainų, bent jau trenerio kėdėje gali ir neįvykti.Ispanai teigia, kad S. Pešičiui jau buvo pasiūlyta sutartis, likti prie komandos vairo dar vienam sezonui, o o ekipos valdžia labiau permainų nori ne trenerio, o žaidėjų gretose.Kol nėra priimta jokių oficialių pasiūlymų, viešoji erdvė dar kurį laiką mirgės nuo panašaus pobūdžio kalbų, tačiau viena yra ganėtinai aišku – ne patys šilčiausi santykiai tarp Š. Jasikevičiaus ir S. Pešičiaus išlikę dar nuo 2003 metų, kuomet lietuvis žaidė serbo ekipoje.

Negana to, užkulisiuose kalbama, jog Š. Jasikevičius taip pat turi atitinkamą požiūrį į darbą „Barcelonos" ekipoje. Esą, „Žalgirio" strategas rimtai svarstytų tokią galimybę, tačiau su sąlyga, jog komandoje netektų dirbti su S. Pešičiumi.

alt
Alfa.lt


ReklamaReklama

Reklaminis skydelis

Reklama

Ieškome darbuotojų

Reklaminis skydelis

Reklama