Reklaminis skydelis

Paieška
Apsilankyk!

Nuorodos

MyPlan.lt - interneto ir TV tiekėjai

Perlenkta lazda: vaizdo įraše – „Lietuvos ryto“ sirgaliaus išpuolis prieš V. Micičių („B Tribūnos“ ir P. Motiejūno komentarai) (VIDEO)Antroji LKL finalo dvikova tarp Vilniaus „Lietuvos ryto“ ir Kauno „Žalgirio“ pažymėta ne tik emocijomis aikštėje, bet ir ne itin toleruotinu aistruolio poelgiu.Ketvirtojo kėlinio pradžioje pražanga sustabdytas svečių gynėjas Vasilije Micičius iš inercijos dideliu greičiu išbėgo iš aikštės bei atsitrenkė į ištikimiausių „Lietuvos ryto“ aistruolių tribūnos atitvarą, kuris buvo papuoštas komandos atributika, o tai itin nepatiko vienam iš vilniečių.

Šis kaipmat prišoko prie serbo bei krūtine stipriai trenkėsi jam į nugarą. Prie V. Micičiaus iškart nuskubėjo keli komandos draugai, tačiau rimtesnio konflikto pavyko išvengti – serbas greitai grįžo ant parketo.

Po tokio akibrokšto „Lietuvos ryto“ aistruolis nebuvo išvesdintas iš arenos – jis tiesiog buvo palydėtas atgal į tribūną, iš kurios stebėjo rungtynes toliau.

Tiesa, į sirgaliaus išsišokimą sureagavo ir Lietuvos policijos paskyra feisbuke.

„Vilniaus apskrities policija geranoriškai kviečia šį krepšinio aistruolį iki savaitės pabaigos atvykti į policiją, adresu Birželio 23-osios g. 16 (Viešosios tvarkos valdyba). Galite susisiekti su mumis ir per facebooką, privačia žinute. Suprantame sirgalių emocijas, tačiau jos neturi peržengti tam tikrų ribų“, – rašoma Lietuvos policijos paskyroje.Po rungtynių savo nuomonę išdėstė ir „B Tribūna“, kuri teigia, kad žalgirietis pats išprovokavo tokį atsaką.

„Dėl Mičičiaus. Jis provokavo, žmogus pribėgo ir specialiai pakratė mūsų vėliavas, kad net visos izoliacijos atsikabino. Taip elgiantis su mūsų šventais dalykais, tikėtis teigiamos reakcijos sunkoka“, – rašoma sirgalių pareiškime.Pasisakyti nusprendė ir „Žalgirio“ direktorius Paulius Motiejūnas, kuris pažėrė kritikos „Siemens“ arenos apsaugos darbuotojams.

„Pasakykite man kitą sporto lygą, kurioje po tokio elgesio sirgalius gali grįžti į areną ir toliau žiūrėti rungtynes?“ – socialiniame tinkle „Twitter“ piktinosi P. Motiejūnas.alt


Alfa.lt

ReklamaReklama

Reklaminis skydelis

Reklama

Ieškome darbuotojų

Reklaminis skydelis

Reklama