Reklaminis skydelis

Paieška
Apsilankyk!

Nuorodos

MyPlan.lt - interneto ir TV tiekėjai

Saugos tarnyba pateikė paaiškinimą: V. Micičių stūmęs žmogus neišvesdintas vengiant didesnio konflikto (VIDEO)Laurynas Butkauskas | DELFI.lt ir Krepsinis.lt

Kol LKL vadovai svarsto, kokios sankcijos bus taikomos žaidėjų saugumo per antras pusfinalio rungtynes su Kauno „Žalgiriu“ neužtikrinusiam Vilniaus „Lietuvos ryto“ klubui, krepšinio gerbėjai diskutuoja, kiek kaltės šioje situacijoje krenta „Argus“ saugos tarnybos darbuotojams, budėjusiems „Siemens“ arenoje.Primename, kad lemiamo rungtynių ketvirčio pradžioje įsibėgėjęs Vasilije Micičius pasiekė sostinės ekipos aistringiausių sirgalių tribūną. Serbas apsisukęs jau skubėjo grįžti ant parketo, kai jį iš nugaros taranavo tikrai ne geriausiais linkėjimais nešinas „Lietuvos ryto“ sirgalius.

Žalgirietis nesivėlė į provokacijas ir grįžo ant parketo, o „pasižymėjęs“ jaunasis „Lietuvos ryto“ gerbėjas nuskubėjo atgal į savo tribūną.

Antradienio rytą jis pats prisistatė policijos pareigūnams, o Vilniaus apskrities policijos viršininko pavaduotojas Mindaugas Stravinskas Krepšinis.lt sakė, kad tai „normalus žmogus, išsišokęs emocijų lygmenyje ir neturėjęs jokių išankstinių planų sužaloti krepšininką ar panašiai“.Incidentas Vilniuje sulaukė nemažai atgarsių, o ypač pasipiktino „Žalgirio“ direktorius Paulius Motiejūnas.

„Raskite dar kokią nors sporto lygą, kur po tokio elgesio „fanas“ ramiausiai gali grįžti ir toliau stebėti rungtynes arenoje...“, – dar vėlų pirmadienio vakarą socialiniame tinkle „Twitter“ stebėjosi jis.Antradienį po pietų Krepšinis.lt sulaukė „Siemens“ arenoje per rungtynes dirbusios „Argus“ saugos tarnybos atstovo Tautvydo Ptakausko komentaro.

Anot jo, sirgalius iš arenos nebuvo išvesdintas siekiant išvengti dar didesnių konfliktinių situacijų.

„Incidentas įvyko už krepšinio aikštelės ribų, iki rungtynių pabaigos likus 9 min. – kai emocijos ir aikštelėje, ir tribūnose buvo labai įkaitusios. Todėl, siekiant išvengti didesnių konfliktinių situacijų su krepšinio sirgaliais, buvo nuspręsta žmogų palikti tribūnoje jį įspėjant ir nuraminant, o vėliau perduoti visą informaciją teisėsaugos pareigūnams“, – elektroniniame laiške tvirtino T. Ptakauskas.

Tačiau atsakyti į klausimą, kaip apskritai įmanomas tokio pobūdžio incidentas arenoje, greta tribūnos budint saugos darbuotojams, įmonės atstovas vengė.

Nebuvo atsakyta ir į klausimą, kiek „Argus“ darbuotojų budėjo arenoje rungtynių metu.

„Dėl saugumo užtikrinimo šios konfidencialios informacijos atskleisti negalime, – pažymėjo T. Ptakauskas. – Tačiau norime užtikrinti, kad saugos tarnybos darbuotojų buvo pakankamai, kad būtų užtikrinta tvarka ir saugumas – rungtynes stebėjo gausus būrys aktyviausių „Lietuvos ryto“ ir „Žalgirio“ aistruolių, bet konfliktų tarp jų saugos tarnybos ir policijos darbuotojų dėka, pavyko išvengti“.

Anot įmonės atstovo, artimiausiu metu bus rengiamas susitikimas su „Siemens“ arenos atstovais ir policijos pareigūnas.

„Bus atsižvelgta į visus kitus rizikos faktorius ir imtasi prevencinių veiksmų, kad jau artimiausio renginio metu tai nepasikartotų“, – aiškino jis.

Galima prisiminti, kad tai jau ne pirmas skandalingas atvejis „Siemens“ per pastaruosius porą LKL sezonų.

Pernai žiemą vienas iš rungtynių žiūrovų pastūmė iš salės išeinantį „Žalgirio“ trenerį Šarūną Jasikevičių, o beįsiplieskiantį konfliktą nuramino greta buvęs jo asistentas Darius Maskoliūnas. Apsaugos darbuotojų greta nebuvo.2016-aisiais bėgte apibėgęs pusę aikštelės Tomą Pačėsą apkabino tuometinis „Lietuvos ryto“ prezidentas Gedvydas Vainauskas. Prasiveržti iki komandos atsarginių suolo jam pavyko, tačiau tuomet G. Vainauską nuo trenerio nutempė apsauginis.Visą straipsnį skaitykite čia

alt

alt


Laurynas Butkauskas | DELFI.lt ir Krepsinis.lt


ReklamaReklama

Reklaminis skydelis

Reklama

Ieškome darbuotojų

Reklaminis skydelis

Reklama