Reklaminis skydelis

Paieška
Apsilankyk!

Nuorodos

MyPlan.lt - interneto ir TV tiekėjai

Istoriniame D. Trumpo ir Kim Jong-uno susitikime dalyvavo ir NBA žvaigždėBuvusi NBA žvaigždė Dennisas Rodmanas taip pat dalyvavo istoriniame susitikime tarp JAV prezidento Donaldo Trumpo ir Šiaurės Korėjos diktatoriaus Kim Jong-uno.Tai žiniasklaidai patvirtino ekstravagantiškojo penkiskart NBA čempiono agentas Darrenas Prince‘as, tikinęs, kad D. Rodmanas atliko svarbų vaidmenį.

„Dennisas susitikime palaikė abu savo draugus - prezidentą Trumpą ir vadovą Kim Jong-Uną“, – sakė D. Prince‘as.

Pats buvęs krepšininkas, kuris praeityje ne sykį yra viešėjęs Šiaurės Korėjoje ir susitikęs su šios valstybės diktatoriumi, prieš susitikimą gyrė ne Kim Jong-uną, o D. Trumpą, su kuriuo taip pat palaiko glaudžius ryšius.„Visiems amerikiečiams bei likusiam pasauliui galiu pasakyti, jog didžiuojuosi, kad prezidentą Trumpą galiu vadinti savo draugu. Jis vienas geriausių visų laikų derybininkų ir nekantrauju prisidėti prie istorinės sėkmės Singapūro susitikime“, – prieš susitikimą rašė D. Rodmannas.

NBA ir apskritai JAV sporto pasaulyje itin prieštaringai vertinamą dabartinį JAV prezidentą iš Čikagos „Bulls“ ir Detroito „Pistons“ komandų geriausiai prisimenamas D. Rodmanas artimai pažįsta nuo 2013-ųjų, kai dalyvavo jo vestoje televizijos laidoje.

alt

Alfa.ltReklamaReklama

Reklaminis skydelis

Reklama

Ieškome darbuotojų

Reklaminis skydelis

Reklama