Reklaminis skydelis

Paieška
Apsilankyk!

Nuorodos

MyPlan.lt - interneto ir TV tiekėjai

Paskirta bausmė V. Micičių pastūmusiam sirgaliui: rungtynėse negalės lankytis ilgą laikąDidelio dėmesio po antrųjų Lietuvos krepšinio lygos finalo rungtynių sulaukusioje istorijoje padėtas taškas.Vilniaus „Lietuvos ryto" gerbėjas, kuris pirmadienį vykusio mačo metu stumtelėjo Kauno „Žalgirio" gynėją Vasilije Micičių, iš Vilniaus apskr. VPK Vilniaus m. pirmojo policijos komisariato susilaukė bausmės – 85 eurų baudos ir 15 mėnesių draudimo lankytis viešose vietose vykstančiuose sporto renginiuose.

Nusižengusiam vilniečiui pritaikytas Administracinių nusižengimų kodekso 481 straipsnis, kuris numato atsakomybę už nedidelius viešosios tvarkos pažeidimus.

Incidentas įvyko rungtynių ketvirtojo kėlinio pradžioje, kai iš inercijos dideliu greičiu iš aikštelės išskriejęs V. Micičius atsitrenkė į ištikimiausių „Lietuvos ryto" sirgalių atitvarus, papuoštus klubo simbolika. Tai labai nepatiko vienam iš vilniečių, kuris pastūmė serbą iš nugaros.Nepaisant tokio poelgio, didesnės apsaugos darbuotojų reakcijos aistruolis nesusilaukė – nurodęs grįžti į savo vietą, apsaugininkas leido jam likti arenoje. Vis dėlto jau po rungtynių sirgaliaus ėmė ieškoti policija, o jam pačiam kitą rytą prisistačius į komisariatą, šiandien buvo paskirta bausmė.

Už neužtikrintą saugumą bausmės iš LKL susilaukė ir „Lietuvos ryto" klubas, kuris nubaustas 3000 eurų bauda. Tiesa, ją greičiausiai turės padengti „Siemens" arena, kadangi būtent ji yra atsakinga už apsaugą arenos renginių metu.alt


Alfa.ltReklamaReklama

Reklaminis skydelis

Reklama

Ieškome darbuotojų

Reklaminis skydelis

Reklama