Reklaminis skydelis

D. Adomaitis „Ryte“ uždirbs beveik 10 kartų mažesnę sumą nei Šaras „Žalgiryje“Lietuvos krepšinio lygos finale šiemet susirėmusios Kauno „Žalgirio" ir Vilniaus „Ryto" ekipos savo ateinančio sezono paveikslus pradėjo tapyti nuo sutarčių su treneriais, tačiau jų piniginės išraiškos kardinaliai skyrėsi.Vakar jau skelbėme, kad su „Žalgiriu" sutartį pratęsė Šarūnas Jasikevičius kitąmet uždirbs net 850 tūkst. eurų ir pagal šį rodiklį užtikrintai liks geriausiai apmokamu krepšinio žmogumi Lietuvoje – įskaitant ir trenerius, ir pačius žaidėjus.

Savo ruožtu pavadinimą pakeitusio „Ryto" žaidimui kitą sezoną diriguos Lietuvos rinktinės vyriausiasis treneris Dainius Adomaitis, su sostinės klubu, pasak pranešimų, sudaręs trejų metų sutartį. Vis dėlto įdomu tai, kad už pirmąjį šios sutarties sezoną D. Adomaitis turėtų gauti viso labo 90 tūkst. eurų – tokius skaičius dar LKL finalo serijos metu buvo pateikęs krepšinio komentatorius Vaidas Čeponis.Bendra naujojo vilniečių stratego sutarties suma siekia 440 tūkst. eurų, tačiau didžiąją dalį jos šakiškis gaus per kitus dvejus metus – 2019-2020 metų sezone D. Adomaičio atlyginimas sieks 200, o dar po metų – 150 tūkst. eurų.

Būtent sąlyginai menka šio trenerio kaina tapo viena iš priežasčių, kodėl „Ryto" vadovai susigundė galimybe prieš artėjantį sezoną Rimą Kurtinaitį pakeisti D. Adomaičiu. Komandos vadovas Darius Gudelis duodamas interviu tinklalapiui 24sek.lt prieš kelias dienas teigė, kad tarp kriterijų, kurie buvo vertinti svarstant trenerių kandidatūras, buvo ir jų kainos – R. Kurtinaitis yra kiek brangesnis strategas už D. Adomaitį.

2017-ųjų pradžioje į dar Gedvydo Vainausko vadovautą ekipą po beveik septynerių metų pertraukos grįžęs R. Kurtinaitis Vilniaus klube per sezoną uždirbdavo apie 250 tūkst. eurų, tad bent jau pirmaisiais D. Adomaičio vadovavimo metais „Rytas" turėtų sutaupyti daugiau nei 150 tūkst. eurų.

Primename, kad „Žalgirio" biudžetas praėjusį sezoną siekė apie 8,5 mln. eurų, iš kurių žaidėjams ir trenerių kolektyvui buvo skirti beveik 6 mln. Tikimasi, kad ateinančiais metais ši suma turėtų nežymiai išaugti. Tuo tarpu „Rytas", praėjusį sezoną išmokėjęs bemaž 4 mln. eurų skolų, kitąmet komandos sudėčiai skirs viso labo 2 mln. eurų.alt


Alfa.ltReklamaReklama

Reklaminis skydelis

Reklama

Ieškome darbuotojų

Reklaminis skydelis

Reklama