Reklaminis skydelis

Ballai parodė paskutines savo valandas Lietuvoje – ją Lonzo laikė ne šalimi, o miestu (VIDEO)DELFI.lt ir Krepsinis.lt

Garsioji Ballų šeimynėlė savo seriale „Ball in The Family“ parodė paskutines savo viešnagės Lietuvoje akimirkas. Kartu sudėjus, visas Ballų vizitas Prienuose ir laidos apie nuotykius mūsų šalyje rodymas truko daugiau nei pusmetį.Paskutinė serija apie nuotykius Europoje Ballų šeimos gerbėjus pasiekė liepos antrą savaitę.

Kaip naujausioje, trečio serialo sezono 5-oje dalyje aiškina pats tėtušis, sprendimą atsisveikinti su Lietuva jis priėmė dėl šeimos ateities. Kadangi abu sūnūs buvo traumuoti ir nežaidė, LaVaro nuomone, už Atlanto ant kojų jie galėjo atsistoti greičiau.

Naujausioje serialo dalyje rodoma, kaip į Lietuvą suguža absoliučiai visa Ballų šeimyna – paskutines dienas Europoje kartu su broliais nusprendžia praleisti ir Los Andželo „Lakers“ gynėjas Lonzo Ballas.

Vilniaus oro uoste filmuotuose kadruose aiškiai matyti, kad Lonzo į Lietuvą atvyko pernelyg nepasidomėjęs, kur keliauja. Kad Lietuva yra ne šalis, o miestas, jam turi paaiškinti jaunesnieji broliai.„Čia sostinė Vilnius, o mes gyvename kaime“, – kvatodamiesi pasakoja amerikiečiai.

Kaip rodoma „Ball in The Family“ laidoje, paskutines dienas Lietuvoje Ballai leido smagiai – turškėsi baseinuose, kilnojo svorius štanginėje, žaidė biliardą ir puotavo restoranuose.

Trumpai pademonstruojamas ir paskutinis jų apsilankymas „Vytauto“ rungtynėse LKL – jas Ballai stebėjo iš arenos tribūnų ir salytę paliko mačui dar nepasibaigus.

Jūsų dėmesiui – paskutiniai garsiosios Ballų šeimynėlės žingsniai Lietuvoje.

Visą straipsnį skaitykite čia

alt

alt


DELFI.lt ir Krepsinis.lt

ReklamaReklama

Reklaminis skydelis

Reklama

Ieškome darbuotojų

Reklaminis skydelis

Reklama