Reklaminis skydelis

Paieška
Apsilankyk!

Ekspertų išvados: T. Honeycutto mirtį lėmė ne pareigūnų paleista kulkaPrieš dvi savaites buvo pranešta, kad buvęs NBA krepšininkas ir Maskvos srities „Chimki" puolėjas Tyleris Honeycuttas žuvo per susišaudymą su policininkais, tačiau, naujausiais policijos duomenimis, tai buvo savižudybė.T. Honeycuttas mirė devintą valandą ryto, kai policijos pareigūnai apsupo puolėjo namą liepos 7 d., po aštuonių dienų jam būtų suėję 28 metai. Policija praneša, kad atlikus krepšininko autopsiją buvo išsiaiškinta, kad jo mirties priežastis yra savižudybė, nes nustatyta šautinė žaizda į galvą.

Incidentas nutiko T. Honeycutto name, kuris yra Sherman Oaks rajone.

Tuo metu dar nebuvo aišku, ar T. Honeycuttą nušovė policijos pareigūnai, ar jis pats nusišovė.

„Pasirodo, kad įtariamasis nebuvo paliestas nė viena policininko kulka. Atrodo, kad jis patyrė sužalojimų nuo savarankiškai padarytos šautinės žaizdos", – tviteryje pranešė Los Andželo policijos departamentas (LAPD).Remiantis LAPD, policija iškart reagavo į jaunuolio mamos skambutį, kuris buvo ginkluotas: „Kai įtariamasis užsibarikadavo namie ir buvo bandoma su juo susitarti, šis paleido kelis šūvius."

Vėliau LAPD rašė, kad per susirėmimą jis buvo paskelbtas mirusiu.

Krepšininkas du sezonus žaidė už Kalifornijos universitetą 2009–2011 m., vėliau T. Honeycuttas buvo pašauktas „Sacramento Kings" klubo. Puolėjas sužaidė 24 rungtynėse per du sezonus NBA, pelnydamas vidutiniškai 1,2 taško ir 1 atkovotą kamuolį per rungtynes. Paskutinį kartą NBA sezone puolėjas žaidė 2012–2013 m.

Paskutinį sezoną krepšininkas atstovavo Maskvos „Chimki" klubui.alt


Alfa.ltReklamaReklama

Reklaminis skydelis

Reklama

Ieškome darbuotojų

Reklama

Reklaminis skydelis