Reklaminis skydelis

Paieška
Apsilankyk!

E. Kanteris politikuoja: „Nike“ bijo pasirašyti su manim kontraktą dėl ErdoganoTurkijos rinktinės žvaigždė ir vienas Niujorko "Knicks" komandos lyderių Enesas Kanteris teigia, kad neturi reklaminio kontrakto su sportinės avalynės gamintojais dėl politinio persekiojimo savo šalyje.Aukštaūgis yra netekęs Turkijos pilietybės dėl prezidento Recepo Tayyipo Erdogano kritikos. Jo tėvas pateko į kalėjimą.

"Tai vienintelė priežastis, kodėl neturiu sutarties dėl sportinės aprangos gamintojais. Kalbėjau su agentu. Jis pasakė: "Skambinome "Nike". Jie tave stebi, nori pasiūlyti kontraktą, tačiau bijo dėl to, kas įvyko Turkijoje". Jie pergyvena, kad jei sudarys su manimi sutartį, tai uždarys visas jų parduotuves Turkijoje.Tačiau tai, ką aš darau, yra svarbiau pinigų, kontrakto ir visa kitko. Rasiu, kuo psiauti išeidamas žaisti. Tačiau liūdna, kad visi bijo."

Praėjusiame NBA lygos sezone 26 metų 211 cm ūgio vidurio puolėjas per mačą vidutiniškai rinkdavo 14,1 taško (59,2 proc. dvit., 84,8 proc. baudų), sugriebdavo po 11 atšokusių kamuolių ir atlikdavio 1,5 rezultatyvaus perdavimo.alt
Eurobasket.ltReklamaReklama

Reklaminis skydelis

Reklama

Ieškome darbuotojų

Reklama

Reklaminis skydelis