Reklaminis skydelis

Nerimas „Thunder“ stovykloje: R. Westbrookui atlikta kelio operacijaNBA komandos jau netrukus kils į pasiruošimą naujajam sezonui, tačiau ne visos iš jų jį pasitiks pačios geriausios nuotaikos.

Štai Oklahomos „Thunder" ekipa visą pasiruošimo laikotarpį turės praleisti be didžiausios komandos žvaigždės Russello Westbrooko, kuriam vakar atlikta kelio operacija. Manoma, kad įžaidėjas praleis ne tik naujojo sezono preliudiją, bet ir kelias reguliariojo sezono rungtynes.

Pranešama, kad R. Westbrookas aikštėje negalės pasirodyti mažiausiai keturias savaites, o „Thunder" pirmą sezono mačą prieš „Golden State Warriors" žais po beveik penkių – spalio 16-ąją. Vis dėlto pažymima, kad Oklahomos ekipa nežada skubinti savo žvaigždės ir lauks, kol jis visiškai pasveiks.R. Westbrookas skausmą kelyje pajuto prieš savaitę, individualiai besiruošdamas sezonui. Nedelsti nusprendęs krepšininkas iš karto kreipėsi į medikus bei ryžosi nesudėtingai operacijai. Praeityje jis jau yra turėjęs problemų su keliais – 2013–2014 m. jam buvo atliktos net trys kelių operacijos.

Praėjusį sezoną R. Westbrookas antrą kartą paeiliui vidutiniškai rinko po trigubą dublį – pelnydavo po 25,6 taško, atkovodavo po 10,2 kamuolio ir atlikdavo po 10 rezultatyvių perdavimų.
Alfa.lt

ReklamaReklama

Reklaminis skydelis

Reklama

Ieškome darbuotojų

Reklama

Reklaminis skydelis