D. Adomaitis: „Mes rizikavome dėl kai kurių žaidėjų, tačiau negalima rizikuoti su Šeleketu“

Vilniaus „Rytui“ nepavyko pratęsti pergalingos serijos Europos taurėje. Trečiadienio vakarą Lietuvos vicečempionai išvykoje 73:86 (20:19, 12:22, 20:17, 21:28) pralaimėjo Kaznės „Uniks“ komandai.

Po rungtynių „Ryto“ treneris Dainius Adomaitis pripažino, kad tos blogos antrojo kėlinio pabaigos minutės ir nulėmė pralaimėjimą.

„Varžovai yra labai patyrusi komanda ir jie greitai susirinko lengvus taškus. Gynyboje žaidėme gerai, tačiau tuomet jie pradėjo pelnyti taškus po antrųjų šansų. Mes rizikavome dėl kai kurių žaidėjų, tačiau negalima rizikuoti su Šeleketu ir jo tritaškiais. Tai yra jo stiprioji pusė. Jis pelnė 4 tritaškius iš 4, o mes į tai nereagavome. Tai buvo mūsų klaida.

Manau, jog turėjome labai prastas pirmas dvi minutes antrajame kėlinyje. O kuomet atsilieki 10 ar daugiau taškų, į rungtynes sugrįžti nėra lengva, kuomet žaidžiama su komanda, kuri moka išlaikyti persvarą“, – baigė D. Adomaitis.

Kitas rungtynes Europos taurėje Vilniaus „Rytas“ žais namuose spalio 17 dieną, kuomet priims Frakfurto „Skyliners“ komandą.