Reklaminis skydelis

Į Kauną grįžęs L. Westermannas – apie kitokį vaidmenį sistemoje ir būsimą „Žalgirio“ savininkąPrieš kelias savaites prie Kauno „Žalgirio" prisijungęs prancūzas Leo Westermannas bando prisitaikyti prie kitokios rolės, negu prieš jam iš Lietuvos išvykstant į Maskvos CSKA klubą.

Gynėjas kalbėdamas su visit.kaunas.lt tikino, kad Šarūnas Jasikevičius jį šįkart ketina labiau išnaudoti įžaidėjo pozicijoje, kai tuo tarpu 2016-2017 metų sezone jis daugiau rungtyniavo antruoju numeriu, greta kitų įžaidėjų.

„Prieš dvejus man tekdavo žaisti kartu su Kevinu Pangosu arba Luku Lekavičiumi. Šiemet daugiau rungtyniausiu pirmoje pozicijoje kartu su Nate'u Woltersu, – sakė L. Westermannas. – Tačiau sistema išlieka ta pati. Šaras meistriškai sugeba išnaudoti mūsų stipriąsias vietas, jis žino, kaip aš rungtyniauju, ir turi viziją, kaip turėtų rungtyniauti komanda. Tai – labai svarbu."

Nors Kaune prancūzui pavyko kaip reikiant užsirekomenduoti, praėjęs sezonas Maskvoje jam buvo itin sudėtingas. Iš pradžių dėl klubo, o vėliau – nugaros traumų, L. Westermannas nežaidė beveik pusmetį bei pripažįsta, kad pradeda pasiilgti krepšinio.

„Kai negali žaisti, kai jauti, jog nesi pasiruošęs, tada nėra ko išsiilgti. Jaučiausi, kad dar nesu pasirengęs žengti į aikštę ir kautis. Norint mėgautis krepšiniu, reikia 100 proc. pasitikėti savimi. Prieš atvykstant į Kauną, po geros reabilitacijos aš pradėjau pasiilgti krepšinio", – sakė L. Westermannas.Ar Šarūnas Jasikevičius buvo vienas svarbiausių faktorių sprendžiant dėl sugrįžimo į „Žalgirį"?

– Neabejotinai. Žinoma, buvo ir daugiau aspektų, bet jis yra viena iš pagrindinių priežasčių, kodėl krepšininkai nori žaisti Kaune. Buvo nuostabu žinoti, jog Šaras vėl treniruos mane.

Ar sirgalių gausa gali turėti įtakos sprendimui?

– Žinoma, tai – dalis sprendimo. Praėjusiais metais žaidžiau Maskvoje, kur nebuvo tiek daug atsidavusių fanų, tačiau ten yra daug kitų puikių dalykų – man patiko miestas ir CSKA aplinka. Tačiau sirgaliai pasirenkant klubą užima didelę svarbą.

Krepšinio rungtynėse visada galima pastebėti krepšininkų šeimas. Ar jūsų žmona ir dukra lankysis rungtynėse?

– Taip, jos ateina į beveik kiekvienas mano rungtynes. Mano žmonai tai yra tarsi tradicija. Labai patinka matyti savo dukrą, kuri žiūri, kaip aš rungtyniauju. Aišku, ji dar nesupranta taisyklių, bet jai tai patinka.

Ar kada nors svarstėte, kuo užsiimsite pabaigus krepšininko karjerą? Galbūt tapsite treneriu?

– Galbūt! Kartu su draugais pradėjome rengti stovyklą jauniems krepšininkams. Man labai tai patinka, tačiau nesu tikras, kad turiu tai, ko reikia būti treneriu. Dabar žaidžiu ir esu susikoncentravęs ties tuo. Trenerio darbas man būtų naujas dalykas. Man patinka daug kitų veiklų, pavyzdžiui, būtų puiku pradėti verslą.

– Gal vieną dieną įsigysite „Žalgirį"?

– (Juokiasi) Paliksiu tai Pauliui Jankūnui.Alfa.lt

ReklamaReklama

Reklaminis skydelis

Reklama

Reklama

Ieškome darbuotojų

Reklama

Reklaminis skydelis