Reklaminis skydelis

JAV gigantai pripažino – labai klydo dėl D. SabonioPuikiai sezoną pradėjęs ir vis labiau tarp geriausių pasaulio krepšininkų įsitvirtinantis Domantas Sabonis susilaukė dėmesio ir iš ekspertų, jį vertinusių dar prieš NBA naujokų biržą.2016-aisiais 11-uoju numeriu Orlando „Magic“ ekipos pakviestas lietuvis netrukus buvo iškeistas į Oklahomos „Thunder“ klubą, o po metų jame atsidūrė Indianos „Pacers“ komandoje, kurioje ir sugebėjo atkreipti į save daugelio gerbėjų ir ekspertų dėmesį.

Po 13,9 taško ir 8,7 atkovoto kamuolio renkantis „centras“ pateko tarp trijų ESPN apžvalgininkų atrinktų žaidėjų, kuriuos prieš naujokų biržą jie nuvertino – be D. Sabonio į šį sąrašą dar pateko Bruklino „Nets“ žibantis Carisas LeVertas ir Bostono „Celtics“ ateitimi vadinamas Jaylenas Brownas.

„2016 m. galvojau, kad D. Sabonis niekada nebus kažkuo daugiau nei trečiu NBA komandos aukštaūgiu, tačiau dabar matau, kad turėjau labiau atkreipti dėmesį į jo 1922 sužaistas minutes Gonzagos universitete“, – tikino ESPN jaunųjų žaidėjų ekspertas Mike‘as Schmitzas.

Amerikietis atkreipė dėmesį ir į tai, kas jam prieš daugiau nei dvejus metus labiausiai užkliuvo stebint lietuvio žaidimą. Ekspertas pripažįsta, kad deramai neįvertino ir kai kurių dabartinio „Pacers“ krepšininko stiprybių.„Labai daug dėmesio kreipiau į tai, kad jam trūksta ūgio ir ilgų rankų, o taip pat ir tolimo metimo bei gynybos. Tuomet neišskyriau jo fiziškumo, žaidimo po pat krepšiu ir sumanumo, kad yra itin dideli D. Sabonio privalumai“, – rašė M. Schmitzas.

Pasak ESPN rašančio apžvalgininko, Lietuvos rinktinės „centras“ išsiskiria ir tuo, jog sugeba pasinaudoti visu savo potencialu. Kaip neigiamą pavyzdį pateikęs NBA įsitvirtinti nesugebantį praeityje 5-uoju šaukimu pakviestą kroatą Mario Hezonją, M. Schmitzas gyrė D. Sabonį kaip itin gabų žaidėją.

„Sabonis gali savo potencialą išnaudoti maksimaliai. Tai yra visiškai priešingas atvejis M. Hezonjai, kuris visiškai neišnaudoja savo atletiškumo ir perspektyvų. D. Sabonis tiesiog žudo atsarginius varžovų krepšininkus, o problemų jam iškyla tik prieš tokius vyrukus, kaip Rudy Gobertas. Visgi supratau, kad vertindami žaidėjus turime daugiau dėmesio skirti krepšininkų įgūdžiams, juslei ir kietumui“, – tikino ekspertas.

ESPN apžvalgininkai išskyrė ir žaidėjus, labiausiai pervertintus prieš naujokų biržą. Jais, be minėtojo M. Hezonjos, tapo R.J. Hunteris ir kitas kroatas – Draganas Benderis, pakviestas 4-uoju šaukimu.

Alfa.ltReklamaReklama

Reklaminis skydelis

Reklama

Reklama

Ieškome darbuotojų

Reklama

Reklaminis skydelis