Reklaminis skydelis

Eurolygos mėnesio žaidėju tapęs V. Micičius gražiai atsiliepė apie ŠarąPraėjusį sezoną Kauno „Žalgirio“ marškinėlius vilkėjęs Vasilije Micičius tapo naudingiausiu Eurolygos lapkričio mėnesio žaidėju.Šią vasarą Stambulo „Anadolu Efes“ marškinėlius apsivilkęs gynėjas davė interviu Eurolygos svetainei, kur už gyvenimo pamokas dėkojo žalgiriečių treneriui Šarūnui Jasikevičiui.

„Stengiuosi nežiūrėti į tai, kas buvo praeityje ir visada galvoju tik apie ateitį. Kaip jaunas vyrukas suprantu, jog sunku prisitaikyti didelėse komandose ir gauti žaidimo minučių. Tačiau praėjusiais metais prie Jasikevičiaus įgavau daug patirties, kuri man aikštėje padeda būti brandesniu ir savimi pasitikinčiu.Sužinojau, ko reikia, norint laimėti. Praėjęs sezonas man reiškė labai daug, nes įgavau pasitikėjimo ir pradėjau gerai jaustis aikštėje“, - sakė krepšininkas.

V. Micičius pastarąjį mėnesį Eurolygoje fiksavo 13,3 taško, 3,7 atkovoto kamuolio, 6 rezultatyvių perdavimų ir 18 naudingumo balo vidurkius, o jo atstovaujama komanda laimėjo paskutines penkerias rungtynes.


TV3.ltReklamaReklama

Reklaminis skydelis

Reklama

Reklama

Ieškome darbuotojų

Reklama

Reklaminis skydelis