Reklaminis skydelis

Į Kauną atvykęs D. Blattas neabejoja „Žalgirio“ potencialuRafael Achmedov | DELFI.lt ir Krepsinis.lt

Revanšas. Greičiausiai tai tiksliausias žodis, kuris sukasi į Kauną atvykusių Pirėjo „Olympiakos“ krepšininkų mintyse. Praėjusiame sezone būtent „Žalgiris“ nutraukė graikų kelionę link Eurolygos viršūnės.Per vasarą Graikijos vicečempionų gretose įvyko nemažai pasikeitimų. Bene ryškiausias pokytis klube – naujasis vyriausiasis treneris. Po nevykusio sezono graiką Ioannį Sfairopoulą pakeitė garsusis Davidas Blattas. Žydų kilmės amerikiečio trenerio štabe darbuojasi ir buvęs Lietuvos rinktinės vyriausiasis treneris Kęstutis Kemzūra.

Komandoje po sezono nebeliko amerikiečių Briano Robertso, Jamelo McLeano , Holliso Thompsono ir Bobby Browno. Į Ispaniją rungtyniauti išvyko kanadietis Kyle‘as Wiltjeras bei prancūzas Kimas Tillie. Tuo metu Ioannis Papapetrou persikėlė į amžino varžovo „Panathinaikos“ stovyklą.

Vyriausiasis „Olympiakos“ treneris D. Blattas tvirtino, kad kiekvienąsyk puikiai jaučiasi atvykęs į Lietuvą, kurią vadina krepšinio šalimi.„Čia esu buvęs daugelį kartų ir visada gerai jaučiuosi atvykdamas į Lietuvą. Turiu artimų ryšių Lietuvoje, todėl man gera čia. Tai yra krepšinio šalis“, – kalbėjo vienas garsiausių Europos trenerių. – „Žalgirio“ komandoje dalis krepšininkųš daug laiko rungtyniauja kartu. Rezultatai kol kas neparodo, kokia gera komanda „Žalgiris“ yra, tačiau jie labai pajėgūs varžovai.“

Paklaustas, ko reikės, norint iškovoti pergalę prieš „Žalgirį“, D. Blattas pašmaikštavo, kad reikia gerai pataikyti, kovoti dėl kamuolių ir pergalė bus garantuota. Tai bus pirmoji Š. Jasikevičiaus ir D. Blatto trenerių akistata.

„Aš visada gerbiau Šarą, mes turėjome puikių akimirkų praeityje, jis gerai atlieka savo darbą ir aš tuo nesistebiu“, – dėstė D. Blattas.

„Apskritai mes jau sužaidėme dešimt rungtynių. Komandoje yra labai įvairių krepšininkų: veteranų ir jaunų žaidėjų. Manau, kad padarėme didžiulį progresą. Visi žaidėjai turi potencialą, be galo džiaugiuosi mūsų rezultatais“, – oro uoste kalbėjo D. Blattas. Pažymėtina, kad paskutinį kartą „Žalgirio“ arenoje Pirėjo klubas laimėjo dar dar 2016-ųjų sausį, kai Š. Jasikevičius visai neseniai buvo perėmęs komandos vairą iš atleisto Gintaro Krapiko.Visą straipsnį skaitykite čia

alt


     
Rafael Achmedov | DELFI.lt ir Krepsinis.lt


ReklamaReklama

Reklaminis skydelis

Reklama

Ieškome darbuotojų

Reklaminis skydelis

Reklama