Reklaminis skydelis

„Olympiacos” treneris prieš mūšį Kaune giria Šarą: „Dėl jo sėkmės buvau tikras”Ketvirtadienį Eurolygos turnyre prasidės 11-asis turas. Antrosios pergalės namų arenoje sieks ir Kauno „Žalgiris”, kuriam iššūkį mes praėjusiais metais dėl finalinio ketverto su kauniečiais kovojusi Pirėjo „Olympiacos” ekipa.Prieš išvyką į Lietuvą „Olympiacos” treneris Davidas Blattas tvirtino, kad „Žalgiris” turėjo iškovoti daugiau, nei 4 pergales. Stratego nuomone, kauniečiams vis pritrūkdavo sėkmės, tačiau tai toli gražu nereiškia, kad Kaune galima tikėtis lengvos dvikovos.

„Laukia labai sunkios rungtynės. Taip, „Žalgiris“ pralaimėjo nemažai mačų, tačiau tai nieko nereiškia, nes tas rungtynes nulėmė mažos detalės. Mums reikia žaisti kietai, laikytis savo plano ir išpildyti visas detales, jog galėtume pasiekti pergalę“, – kalbėjo amerikietis.Varžovų treneris itin teigiamai atsiliepė ir apie trenerį Šarūną Jasikevičių. D. Blatto nuomone, tokia žalgiriečių vairininko sėkmė neturėtų stebinti.

„Manęs visai nestebina tai, kad Šaras yra geras treneris. Kartu laimėjome Eurolygą, labai gerai jį pažįstu ir buvau tikras, kad jis bus laimintis treneris“, – tikino D. Blattas.

„Žalgiris” šiuo metu yra iškovojęs 4 pergales, o „Olympiacos” – 6. Kauniečiams vis dar negalės padėti kapitonas Paulius Jankūnas.

TV3.ltReklamaReklama

Reklaminis skydelis

Reklama

Reklama

Ieškome darbuotojų

Reklama

Reklaminis skydelis