Įspūdingas D. Motiejūno dublis neišgelbėjo jo komandos nuo skaudžios nesėkmės

Įspūdingas Donato Motiejūno surinktas dvigubas dublis neapsaugojo jo atstovaujamos komandos nuo skaudžios nesėkmės Kinijos pirmenybėse.

Ketvirtadienį Šandongo "Golden Stars" (9/7) klubas svečiuose paskutinę minutę 104:105 (18:29, 31:16, 38:33, 17:29) nusileido vienai lygos autsaiderių Bejingo "Dragons" (4/12) ekipai.

Aikštės šeimininkai galingai pradėjo rungtynes ir svečiams teko vytis, tačiau jie persvėrė rezultatą ir pirmavo iki paskutinės minutės, kai likus 30 sekundžių varžovai išsiveržė į priekį 105:104. Per likusį laiką nė vienos komandos žaidėjai taškų nepelnė.

Starto penkete mačą pradėjęs D.Motiejūnas per 38 minutes įmetė 28 taškus (10/22 dvit., 0/4 trit., 8/15 baudų), atliko 2 rezultatyvius perdavimus, blokavo 2 metimus, triskart suklydo ir dusyk prasižengė.

Rezultatyviau už lietuvį žaidė tik 33 taškus (9/14 dvit., 4/9 trit.) surinkęs Andrew Goudelockas. 13 taškų pelnė Zhangas Qingpengas (5 atk. kam., 10 rez. perd., 3 per. kam.), po 10 - Tao Hanlinas (12 atk. kam.) ir Zhangas Chunjunas (7 atk. kam.).

Nugalėtojų gretose išsiskyrė buvo praėjusiame sezone Tel Avivo "Maccabi" komandos atakoms dirigavęs Pierre Jacksonas. Amerikiečio sąskaitoje - 32 taškai (5/14 trit., 9/9 baudų), 7 atkovoti bei 4 perimti kamuoliai, 10 rezultatyvių perdavimų ir net 8 klaidos.

20 taškų pridėjo Thomasas Robinsonas (10 atk. kam.), 14 - Xu Mengjunas, 12 - Yu Liangas.