Reklaminis skydelis

D. Blattas vos iššlubavo iš „Žalgirio“ arenos: senokai man taip buvo (VIDEO)Mindaugas Augustis | DELFI.lt ir Krepsinis.lt

Davidui Blattui viešnagė jo ilgamečio asistento Kęstučio Kemzūros gimtajame mieste nenusisekė visomis prasmėmis. JAV žydo ir lietuvio tandemo treniruojamas Pirėjo „Olympiakos“ pralaimėjo Kauno „Žalgiriui“ 75:83, o teisėjas pačiam D. Blattui smogė į silpnąją vietą – tiesiogine to žodžio prasme.Lietuvos čempionai antroje mačo dalyje ėmė taip karšti graikų kailį, kad jų strategas, regis, pats ruošėsi išbėgti į aikštę, pamiršęs apie savo operuotą nugarą.

Ją priminė arbitras iš Ispanijos Emilio Perezas, kuris bėgdamas palei šoninę liniją nepastebėjo į aikštę išėjusio trenerio, su juo susidūrė ir parbloškė ant parketo lyg amerikietiškame futbole.

Po rungtynių D. Blattas eidamas akivaizdžiai šlubavo ir kentė skausmą.„Teisėjas į mane atsimušė tikrai netyčia, tai aš pasitaikiau ne vietoje ir ne laiku. Žinoma, nuo to geriau nepasijaučiau. Senokai kas mane taip taranavo. Nieko, išgyvenau“, – epizodą komentavo 59-erių specialistas.

Kalbėdamas apie rungtynes, jis apgailestavo, jog „Olympiakos“ parako pakako tik dviem kėliniams.

„20 minučių puikaus žaidimo tokioje salėje pergalei neužtenka. Praradome discipliną, žaidimo organizaciją, ir už tai sumokėjome. Nereikia būti genijumi, kad suprastumei, ką reiškia, kai pirmoje pusėje neprarandi nė vieno kamuolio, o antroje – 16. Be abejonės, šias rungtynes pralaimėjome dėl gynėjų žaidimo“, – analizavo D. Blattas.

Visą straipsnį skaitykite čia

alt


Mindaugas Augustis | DELFI.lt ir Krepsinis.lt

ReklamaReklama

Reklaminis skydelis

Reklama

Ieškome darbuotojų

Reklaminis skydelis

Reklama